|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Plastic, HDPE | gebruik: | fles |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 88,2 N (9,0 KG) | Totale maat: | 142*120*6,0 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 4.67 g / pc | De diameter van de fles: | 28-33 mm |
| Sollicitatie: | Drie flessen dragen | Maatwerk: | Aanvaardbaar |
| Kleur: | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Elke haven van China |
| Markeren: | Stevige Waterfles Draaghendel,28mm Waterfles Draaghendel,>88 |
||
Gemiddeld Gewicht: 4,67 g / stuk
Plastic flessenhandvat is een eenvoudig hulpmiddel gemaakt van HDPE-kunststof dat voldoet aan de RoHS-standaard. De mond van het handvat is ontworpen met ringvormige lussen om ervoor te zorgen dat de verpakking stevig genoeg blijft om met blote handen te dragen.
We bieden verschillende verpakkingshoeveelheden, waaronder 1 pak, 2 pakken, 3 pakken, 4 pakken, 6 pakken en 8 pakken plastic flessenhandvatten, ontworpen voor flessenhalzen met een diameter van 28 mm, 30 mm en 38 mm.
Handvatkleuren ondersteunen Pantone-codeaanpassing met een MOQ van 10.000 stuks per kleur. Barcode kan indien nodig worden afgedrukt op thermisch papier en worden gelabeld. De platte flessenhandvatclips kunnen ook worden bedrukt met logo's via zeefdruk.
Verpakkingsopties zijn onder meer 25 stuks/bundel, 50 stuks/bundel, of bulkverpakking in een doos.
Meet alstublieft de maximale en minimale diameter van uw flessenhals, evenals de flesdiameter, zodat we een geschikt handvat kunnen controleren en matchen voor uw verpakkingsoplossingen.
| Modelnummer | US-HTF28X34 |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Treksterkte | >88,2 N (9,0 KG) |
| Totale Afmeting | 142*120*6,0 mm |
| Gemiddeld Gewicht | 4,67 g / stuk |
| Toepasselijke Flesdiameter | 28-33 mm |
| Toepassing | Drie Flessen Dragen |
| Maatwerk | Accepteren |
| Kleur | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS Code | 3926909090 |
5000 stuks per doos. Neem contact met ons op voor aangepaste verpakkingsvereisten.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf biedt met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021. Wij verkopen aan Zuidoost-Azië (20,00%), Noord-Amerika (20,00%), Noord-Europa (15,00%), Zuid-Amerika (10,00%), Midden-Oosten (10,00%), Binnenlandse Markt (10,00%), Afrika (10,00%), Oceanië (5,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Beveiligingszegels, containerzegels, flessenhandvatten, nylon kabelbinders, void stickers
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container boutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandvatten, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerd betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284