|
Productdetails:
|
| Maat: | 45.5*25.5*18.5 mm | Materiaal: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Niveau: | Indicatief veiligheidszegel | Gemiddeld gewicht: | 4.108 g/pc zonder draad |
| Markeerbaar gebied: | 22.5*12,5 mm | Afdichtingsdraaddiameter: | met een breedte van niet meer dan 2 mm |
| Afdrukken: | Laser | functie: | Duidelijke stamper |
| Mechanisme: | Draad draaien strak | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Snelle Installatie Elektriciteitsmeter Sabotagezegel,Geprinte Elektriciteitsmeter Sabotagezegel |
||
Het Plastic Meter Seal is een indicatieve beveiligingsdichtingsoplossing die is ontworpen voor elektriciteitsmeters (elektriciteit, water, gas) en industriële apparatuur.met een vergrendelingsmechanisme en een vasthoudingssysteem op basis van anker, zorgt dit ontwerp voor manipulatiebestendige bescherming, duurzaamheid op lange termijn en naadloze integratie in de slimme meterinfrastructuur.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 45.5 * 25,5 * 18,5 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-TMS01A |
| Materiaal | PC, ABS |
| Niveau | Indicatief veiligheidszegel |
| Gemiddeld gewicht | 4.108 g/pc zonder draad |
| Markeergebied | 22.5 * 12,5 mm |
| Afdichtingsdraaddiameter | met een breedte van niet meer dan 2 mm |
| Afdrukmethode | Laser |
| Kenmerken | Bewijsbaar voor manipulatie |
| Mechanisme | Draad draaien strak |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Watermeters, elektriciteitsmeters, gasmeters en andere meetapparatuur.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gelegen in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf is gespecialiseerd in het leveren van verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten, waaronder containersiegelDeze producten zijn van toepassing op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, banken,olie- en gasvervoerJizhen belichaamt de grootste oprechtheid en ultra-echte kwaliteit, die de basis vormt van onze klantenservice filosofie.
Onze hoofdmarkten zijn Zuidoost-Azië (20.00%), Noord-Amerika (20.00%), Noord-Europa (15.00%), Zuid-Amerika (10.00%), Midden-Oosten (10.00%),Binnenlandse markt (10.00%), Afrika (10.00%) en Oceanië (5.00%).
Veiligheidszegels, containerzegels, fleshandgrepen, nylon kabelbindingen, lege stickers.
Wij zijn gespecialiseerd in het produceren, aanpassen en leveren van beveiligingsdichtingen, waaronder containerboutdichtingen, kabeldichtingen, plasticdichtingen, meterdichtingen, nylonkabelbanden, fleshandvaten en leegstaande stickers.We bieden snelle reactietijden om aan de behoeften van klanten te voldoen en uitgebreide after-sales diensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden:FOB, CFR, CIF, EXW, DDU, Express
Aanvaarde betalingsvaluta:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbaar betaaltype:T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal gesproken:Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284