|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 45,5*25,5*18,5mm | Malzeme: | PC,ABS |
|---|---|---|---|
| Seviye: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Ortalama Ağırlık: | 4.108 g/adet telsiz |
| İşaretlenebilir Alan: | 22,5*12,5mm | Sızdırmazlık Teli çapı: | 2,0 mm'den az |
| Yazdır: | Lazer | Özellik: | Kurcalama |
| Mekanizma: | Tel Büküm Sıkı | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Hızlı Kurulum Elektrik Sayacı Kurcalama Mührü,Baskılı Elektrik Sayacı Kurcalama Mührü |
||
Plastik sayaç mührü, kamu hizmetleri sayaçları (elektrik, su, gaz) ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış bir güvenlik mühürleme çözümüdür.Dönen sıkı kilitleme mekanizması ve demir tabanlı tutma sistemi, bu tasarım, taklit edilemez koruma, uzun süreli dayanıklılık ve akıllı ölçüm altyapısına sorunsuz entegrasyon sağlar.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Boyut | 45.5 * 25.5 * 18.5 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-TMS01A |
| Malzeme | PC, ABS |
| Seviye | Önerel güvenlik mührü |
| Ortalama Ağırlık | 4.108g/pc kablosuz |
| İşaretlenebilir Alan | 22.5 * 12.5 mm |
| Dükkan telinin çapı | 2,0 mm'den az |
| Yazdırma Yolu | Lazer |
| Özellik | Dönüştürülme Belli |
| Mekanizm | Tel bükülmüş. |
| MOQ | 5000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
Su sayaçları, elektrik sayaçları, gaz sayaçları ve diğer ölçüm ekipmanları.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kuruldu ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Şirket, konteyner mühürleri de dahil olmak üzere çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamada uzmanlaşmıştır., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağları, şişe sapları ve diğer aksesuarlar.petrol ve gaz taşımacılığıJizhen, müşteri hizmet felsefesinin temelini oluşturan en büyük samimiyet ve ultra gerçek kaliteyi temsil eder.
Merkezimiz Zhejiang, Çin'de, 2021'den itibaren. Birincil pazarlarımız Güneydoğu Asya (20.00%), Kuzey Amerika (20.00%), Kuzey Avrupa (15.00%), Güney Amerika (10.00%), Orta Doğu (10.00%),İç Piyasa (10.00%), Afrika (10.00%), ve Okyanusya (5.00%).
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, şişe sapları, naylon kablo bağları, boşluk çıkartmaları.
Konteyner bülten mühürleri, kablo mühürleri, plastik mühürler, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları ve boşluk çıkartmaları dahil olmak üzere güvenlik mühürlerinin üretimi, özelleştirilmesi ve tedarik edilmesi konusunda uzmanlaştık.Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı yanıt süreleri ve kapsamlı satış sonrası hizmetler sunuyoruz..
Kabul edilen teslimat şartları:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü:T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan dil:İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284