|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 45.5*25,5*18,5 mm | Υλικό: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Επίπεδο: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | Μέσο Βάρος: | 4.108g/pc χωρίς σύρμα |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 22.5*12,5 mm | Διάμετρος σφράγισης: | λιγότερο από 2,0 mm |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | χαρακτηριστικό: | Πλαστογράφηση εμφανής |
| Μηχανισμός: | Τρίψιμο καλωδίου σφιχτό | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Γρήγορη Εγκατάσταση Σφραγίδα Παραβίασης Μετρητή Ηλεκτρικής Ενέργειας,Εκτυπωμένη Σφραγίδα Παραβίασης Μετρητή Ηλεκτρικής Ενέργειας |
||
Η πλαστική σφραγίδα μετρητών είναι μια ενδεικτική λύση σφραγίσματος ασφαλείας που έχει σχεδιαστεί για μετρητές κοινής ωφέλειας (ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, φυσικό αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό.Με μηχανισμό κλειδώματος σφιχτό από στροφή και σύστημα συγκράτησης με βάση την άγκυρα, η σχεδίαση αυτή εξασφαλίζει προστασία κατά της παραβίασης, μακροχρόνια αντοχή και απρόσκοπτη ενσωμάτωση στην υποδομή έξυπνης μέτρησης.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 45.5 * 25,5 * 18,5 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. |
| Υλικό | PC, ABS |
| Επίπεδο | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Μέσο βάρος | 4.108g/pc χωρίς σύρμα |
| Ετικέτες | 22.5 * 12,5 mm |
| Διάμετρος σφραγιστικού σύρματος | Πάνω από 2,0 mm |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Λάιζερ |
| Ειδικότητα | Ασφαλείς παραποιήσεις |
| Μηχανισμός | Τρίψιμο καλωδίου σφιχτό |
| Τροποποιημένο | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Μετρητές νερού, μετρητές ηλεκτρικού ρεύματος, μετρητές αερίου και κάθε άλλο εξοπλισμό μέτρησης.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou στην Κίνα.Η εταιρεία ειδικεύεται στην παροχή διαφόρων αντικειμένων προστασίας από απορρίψεις ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων των σφραγίδων εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα κενού, δεσμοί καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ.μεταφορά πετρελαίου και φυσικού αερίουΗ Jizhen ενσαρκώνει την απόλυτη ειλικρίνεια και την εξαιρετικά αυθεντική ποιότητα, η οποία αποτελεί το θεμέλιο της φιλοσοφίας εξυπηρέτησης πελατών μας.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, από το 2021. Οι κύριες αγορές μας περιλαμβάνουν τη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), τη Βόρεια Αμερική (20.00%), τη Βόρεια Ευρώπη (15.00%), τη Νότια Αμερική (10.00%), τη Μέση Ανατολή (10.00%),Εσωτερική αγορά (10Το γραφείο μας απασχολεί 1-4 άτομα.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, χειροπέδες μπουκαλιών, δεσμούς καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα κενού.
Ειδικευόμαστε στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων μπουλόν για δοχεία, σφραγίδων καλωδίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, δεσμών καλωδίων από νάιλον, λαβών μπουκαλιών και αυτοκόλλητων κενών.Προσφέρουμε γρήγορους χρόνους απάντησης για να καλύψουμε τις ανάγκες των πελατών και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής:Τ/Τ, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα ομιλίας:Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284