|
Productdetails:
|
| Maat: | 118*8,2*0,7 mm | Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 421 N (42,96 KG) | Totale lengte: | 118 mm |
| Markeerbaar gebied: | 150*8 mm | functie: | Gekrulde rand, handmatige veiligheid |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Natuurlijk |
| Afdrukken: | Geprikkeld | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | ISO 17712 Metalen Bandzegels,Metalen Bandzegels Manipulatiebeveiliging,Vertind IJzeren Manipulatiebeveiligingszegel |
||
Veilige manipulatiebestendige oplossing met een totale lengte van 118 mm voor industriële beveiligingstoepassingen.
Metalen riemdichtingen zijn beveiligingsmiddelen die voornamelijk worden gebruikt voor het verzegelen van containers, vrachtwagens en aanhangwagens om te voorkomen dat
Deze systemen zijn meestal vervaardigd van: - een verpakkings- en vervoersapparaat, - een verpakkings- en vervoersapparaat, - een verpakkings- en vervoersapparaat,
De belangrijkste kenmerken zijn de duurzaamheid van de materialen, zoals door tin bekleed staal, dat corrosiebestendigheid en sterkte biedt.
bevatten een zelfvergrendelingsmechanisme dat het zegel zonder gereedschap vasthoudt, zodat het na aanbrenging niet kan worden verpest,
Bij elke poging om ze te openen, blijft een zichtbaar bewijs van een compromis achter.
aanpasbare drukopties, zoals geïmprimeerde markeringen voor klantennamen, logo's en volgorde nummers,
de traceerbaarheid en beveiliging te verbeteren.
wanneer zij bestand zijn tegen slechte weersomstandigheden en betrouwbare bescherming bieden voor goederen in beweging.
Stuur me de tekst van het logo zodat we een layout voorproefje kunnen maken voor jouw referentie!
Voldoet aan de internationale normen ISO 17712 voor mechanische afdichtingen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 118 × 8,2 × 0,7 mm |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-MS01 |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Treksterkte | 421 N (42,96 KG) |
| Algemene duur | 118 mm |
| Markeergebied | 150 × 8 mm |
| Stijl | Trekkend vergrendelingssysteem |
| Kleur | Natuurlijke |
| Geprikkeld | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
US-MS01 Verpakking:
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284