|
Productdetails:
|
| Maat: | 118*8,2*0,7 mm | Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 421 N (42,96 KG) | Totale lengte: | 118 mm |
| Markeerbaar gebied: | 150*8 mm | functie: | Gekrulde rand, handmatige veiligheid |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Natuurlijk |
| Afdrukken: | Geprikkeld | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Trek strakke metalen beveiligingszegels aan,118*8 |
||
| Afmeting | 118×8.2×0.7 mm |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-MS01 |
| Materiaal | Vertind ijzer |
| Treksterkte | 421 N (42,96 KG) |
| Totale lengte | 118 mm |
| Markeerbaar gebied | 150×8 mm |
| Functie | Gekrulde rand, handmatige veiligheid |
| Stijl | Pull Tight Vergrendelingsmechanisme |
| Kleur | Natuurlijk |
| Reliëf | |
| MOQ | 1000 Stukken |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284