|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 118*8,2*0,7mm | Malzeme: | Kalay kaplı demir |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 421 N (42,96 KG) | Toplam Uzunluk: | 118 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 150*8 mm | Özellik: | Kıvrılmış kenar, manuel güvenlik |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | Dokunmatik Ekran |
| Yazdır: | Kabartma | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Çekmeli Metal Güvenlik Mühürleri,118*8.2*0.7mm Nakliye Konteyner Mühürleri |
||
| Malzeme | Kalay Kaplı Demir |
| Çekme Dayanımı | 421 N (42.96 KG) |
| Toplam Uzunluk | 118 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 150x8 mm |
| Özellik | Kıvrımlı kenar, manuel güvenlik |
| Stil | Çekmeli Kilitleme Mekanizması |
| Renk | Doğal |
| Baskı | Kabartma |
| MOQ | 1000 Adet |
| HS Kodu | 8309900000 |
| Paketleme ve Teslimat | US-MS01 ISO 17712 Sertifikalı Metal Şerit Mühür |
| Paket: 100 adet/paket, 1000 adet/koli | Koli Boyutu: 24x22x15 cm |
| Brüt Ağırlık: 5.1 KG | Net Ağırlık: 4.8 KG |
| Ürün Uygulamaları | Lojistik konteynerleri, tankerler, van kamyonları, petrol ve gaz ve ambalaj endüstrisi vb. |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284