|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 216*8,5*0,6mm | Malzeme: | Kalay kaplı demir |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 463 N (47,24 KG) | Toplam Uzunluk: | 216 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 150*8 mm | Özellik: | Kıvrılmış kenar, manuel güvenlik |
| Stil: | Sabit Uzunlukta Kilitleme Mekanizması | Renk: | Dokunmatik Ekran |
| Yazdır: | Kabartma | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | 216 mm metal kemer sıkıştırıcıları,150*8mm metal kemer kaplama mühürleri |
||
| Model Numarası | US-MS02 |
|---|---|
| Malzeme | Kalay Kaplı Demir |
| Çekme Dayanımı | 463 N (47.24 KG) |
| Toplam Uzunluk | 216 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 150*8 mm |
| Özellik | Kıvrımlı kenar, manuel güvenlik |
| Stil | Sabit Uzunluklu Kilitleme Mekanizması |
| Renk | Doğal |
| Baskı | Kabartma |
| MOQ | 1000 Adet |
| HS Kodu | 8309900000 |
| Paketleme ve Teslimat | Paket: |
| 100 adet/demet, 1000 adet/karton | Karton Boyutu: |
| 32*23*23 cm | Brüt Ağırlık: |
| 6.6 KG | Net Ağırlık: |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284