|
Productdetails:
|
| Maat: | 216*8,5*0,6 mm | Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 463 N (47,24 kg) | Totale lengte: | 216 mm |
| Markeerbaar gebied: | 150*8 mm | functie: | Gekrulde rand, handmatige veiligheid |
| Stijl: | Vergrendelingsmechanisme met vaste lengte | Kleur: | Natuurlijk |
| Afdrukken: | Geprikkeld | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | 216 mm metalen bandzegels,150*8 mm metalen bandzegels |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 216*8,5*0,6 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-MS02 |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Treksterkte | 463 N (47,24 KG) |
| Algemene duur | 216 mm |
| Markeergebied | 150*8 mm |
| Kenmerken | Gekrulde rand, handmatige veiligheid |
| Stijl | Vergrendelingsmechanisme met vaste lengte |
| Kleur | Natuurlijke |
| Geprikkeld | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284