|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 216*8,5*0,6 mm | Υλικό: | Σίδηρο από κασσίτερο |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 463 N (47,24 KG) | Συνολικό μήκος: | 216 χιλ. |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 150*8 mm | χαρακτηριστικό: | Στρογγυλή άκρη, χειροκίνητη ασφάλεια |
| Στυλ: | Μηχανισμός κλειδώματος σταθερού μήκους | Χρώμα: | Φυσικός |
| Αποτύπωμα: | Επικάλυψη | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | 216mm Μεταλλικές Σφραγίδες Συσκευασίας,150*8mm Μεταλλικές Σφραγίδες Συσκευασίας |
||
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 216*8.5*0.6 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-MS02 |
| Υλικό | Σίδηρος επικαλυμμένος με κασσίτερο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 463 N (47.24 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 216 mm |
| Περιοχή Σήμανσης | 150*8 mm |
| Χαρακτηριστικό | Κυρτή άκρη, χειροκίνητη ασφάλεια |
| Στυλ | Μηχανισμός Κλειδώματος Σταθερού Μήκους |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Εκτύπωση | Ανάγλυφο |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284