|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 214*17,52*17,4 mm | Υλικό: | Σίδηρο από κασσίτερο |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 599 N (61,1 KG) | Συνολικό μήκος: | 214 χιλ. |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 150*9 mm | χαρακτηριστικό: | Δύο δαχτυλίδια μέσα. |
| Στυλ: | Μηχανισμός κλειδώματος σταθερού μήκους | Χρώμα: | Φυσικός |
| Αποτύπωμα: | Επικάλυψη | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Επικασσιτερωμένες μεταλλικές ταινίες στεγανοποίησης,Μεταλλικές ταινίες στεγανοποίησης US-MS03 |
||
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 214*17.52*17.4 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-MS03 |
| Υλικό | Σίδηρος με επένδυση κασσίτερου |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 599 N (61.2 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 214 mm |
| Επιφάνεια Σήμανσης | 150*9 mm |
| Χαρακτηριστικό | Διπλοί δακτύλιοι εσωτερικά |
| Στυλ | Μηχανισμός Κλειδώματος Σταθερού Μήκους |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Εκτύπωση | Ανάγλυφο |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284