|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 118*8,2*0,7 mm | Υλικό: | Σίδηρο από κασσίτερο |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 421 N (42,96 KG) | Συνολικό μήκος: | 118 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 150*8 mm | χαρακτηριστικό: | Στρογγυλή άκρη, χειροκίνητη ασφάλεια |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Φυσικός |
| Αποτύπωμα: | Επικάλυψη | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Τραβήξτε σφιχτές μεταλλικές σφραγίδες ασφαλείας,118*8 |
||
| Μέγεθος | 118×8.2×0.7 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-MS01 |
| Υλικό | Σίδηρος επικαλυμμένος με κασσίτερο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 421 N (42.96 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 118 mm |
| Επιφάνεια Σήμανσης | 150×8 mm |
| Χαρακτηριστικό | Κυρτή άκρη, χειροκίνητη ασφάλεια |
| Στυλ | Μηχανισμός Σύσφιξης |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Εκτύπωση | Ανάγλυφο |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284