|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 118*8,2*0,7mm | Tworzywo: | Żelazo cynowane |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 421 N (42,96 kg) | Długość całkowita: | 118 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 150*8mm | Funkcja: | Zawinięta krawędź, bezpieczeństwo ręczne |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Naturalny |
| Wydrukować: | Wytłoczenie | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Wyciągnijcie ciasne metalowe uszczelki bezpieczeństwa,118*8 |
||
| Wielkość | 118 × 8,2 × 0,7 mm |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-MS01 |
| Materiał | Żelazo platerowane |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 421 N (42,96 KG) |
| Całkowita długość | 118 mm |
| Obszar oznaczalny | 150 × 8 mm |
| Cechy | Krawędź zakrzywiona, bezpieczeństwo ręczne |
| Styl | Pociągnij mechanizm ścisłego blokowania |
| Kolor | Naturalne |
| Drukowanie | Wyrostki |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284