|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 214*17,52*17,4 mm | Tworzywo: | Żelazo cynowane |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 599 N (61,1 kg) | Długość całkowita: | 214 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 150*9 mm | Funkcja: | wewnątrz podwójne pierścienie |
| Styl: | Mechanizm blokujący o stałej długości | Kolor: | Naturalny |
| Wydrukować: | Wytłoczenie | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Wyroby z tworzyw sztucznych,Wymagania w odniesieniu do urządzeń do przechowywania danych |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 214*17.52*17.4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-MS03 |
| Materiał | Żelazo platerowane |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 599 N (61,2 kg) |
| Całkowita długość | 214 mm |
| Obszar oznaczalny | 150*9 mm |
| Cechy | Podwójne pierścienie wewnątrz |
| Styl | Mechanizm blokowania o stałej długości |
| Kolor | Naturalne |
| Drukowanie | Wyrostki |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284