|
Productdetails:
|
| Maat: | 214*17,52*17,4 mm | Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 599 N (61,1 kg) | Totale lengte: | 214 mm |
| Markeerbaar gebied: | 150*9 mm | functie: | dubbele ringen binnenin |
| Stijl: | Vergrendelingsmechanisme met vaste lengte | Kleur: | Natuurlijk |
| Afdrukken: | Geprikkeld | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Vertind Metalen Bandzegels,Metalen Bandzegels US-MS03 |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 214*17,52*17,4 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-MS03 |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Treksterkte | 599 N (61,2 kg) |
| Algemene duur | 214 mm |
| Markeergebied | 150*9 mm |
| Kenmerken | Dubbele ringen binnenin |
| Stijl | Vergrendelingsmechanisme met vaste lengte |
| Kleur | Natuurlijke |
| Geprikkeld | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284