|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 216*8,5*0,6mm | Tworzywo: | Żelazo cynowane |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 463 N (47,24 KG) | Długość całkowita: | 216 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 150*8mm | Funkcja: | Zawinięta krawędź, bezpieczeństwo ręczne |
| Styl: | Mechanizm blokujący o stałej długości | Kolor: | Naturalny |
| Wydrukować: | Wytłoczenie | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | 216mm metalowe plomby do taśm,150*8mm metalowe plomby do taśm |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 216*8,5*0,6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-MS02 |
| Materiał | Żelazo platerowane |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 463 N (47,24 KG) |
| Całkowita długość | 216 mm |
| Obszar oznaczalny | 150*8 mm |
| Cechy | Krawędź zakrzywiona, bezpieczeństwo ręczne |
| Styl | Mechanizm blokowania o stałej długości |
| Kolor | Naturalne |
| Drukowanie | Wyrostki |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284