|
Productdetails:
|
| Maat: | 250*27,5*12,4 mm | Materiaal: | A3 staal,ABS,gegalvaniseerd staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.8 KN (285,7 kg) | Kabeldiameter: | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26.5*24 mm | Blootgestelde kabellengte: | 250 mm (standaard) |
| Stijl: | Vergrendelingsmechanisme met vaste lengte | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 250 × 27,5 × 12,4 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC182B |
| Materiaal | A3 staal, ABS, gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | 2.8 KN (285,71 kg) |
| Kabeldiameter | 1.8 mm |
| Markeergebied | 26.5×24 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 250 mm (standaard) |
| Stijl | Vergrendelingsmechanisme met vaste lengte |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284