|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Πλαστικό, HDPE | χρήση: | μπουκάλι |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 98 N (10,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 263*234*5 mm |
| Μέσο Βάρος: | 510,4 g / pc | Διάμετρος φιάλης εφαρμογής: | 25-35 mm |
| Εφαρμογή: | 6 Μπουκάλια | Προσαρμογή: | Δεκτός |
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πορτοκαλί, άσπρο | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | 6 Κρατητήρια για μπουκάλια,6 Πακέτα Κρατητήρια πλαστικών φιαλών |
||
Πλαστική λαβή φιάλης ποτών από υλικό HDPE που συμμορφώνεται με τα πρότυπα RoHS. Διαθέτει σχεδιασμό με κυκλικούς κρίκους για ασφαλή μεταφορά. Διατίθεται σε διάφορα μεγέθη συσκευασίας και είναι συμβατό με διαμέτρους λαιμού φιάλης 28mm, 30mm και 38mm.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Χρήση | Μεταφορά Φιάλης |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-HDH25X260 |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | > 98 N (10.0 KG) |
| Συνολικό Μέγεθος | 263×234×5 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 51.4 g / τεμάχιο |
| Διάμετρος Φιάλης Εφαρμογής | 25-35 mm |
| Εφαρμογή | Μεταφορά 6 Φιαλών |
| Προσαρμογή | Αποδεκτή |
| Επιλογές Χρωμάτων | Κόκκινο, Μπλε, Κίτρινο, Πορτοκαλί, Λευκό |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας για να διασφαλιστεί η ασφάλεια του προϊόντος.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., ιδρύθηκε το 2021 και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou, Κίνα. Ειδικεύεται σε αναλώσιμα είδη ασφαλείας σφράγισης, συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, αυτοκόλλητων void, δεμάτων καλωδίων από νάιλον, λαβών φιαλών και αξεσουάρ για τις βιομηχανίες logistics, ναυτιλίας, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας.
Βασιζόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ιδρύθηκε το 2021. Εξυπηρετούμε εγχώριες και διεθνείς αγορές, συμπεριλαμβανομένης της Βόρειας Αμερικής, της Μέσης Ανατολής, της Αφρικής και της Νοτιοανατολικής Ασίας.
Παρέχονται δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Διενεργείται τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες Ασφαλείας, Πλαστικές Λαβές Φιαλών, Δέματα Καλωδίων από Νάιλον
Επαγγελματική εξειδίκευση στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια προϊόντων ασφαλείας με γρήγορους χρόνους απόκρισης και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284