|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | > 98 N (10,0 KG) | Genel boyut: | 263*234*5 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 51,4 g / adet | Uygulama şişesi çapı: | 25-35 mm |
| Başvuru: | 6 Şişe Taşıma | Özelleştirme: | Kabul edilebilir |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 6 Şişe Taşıma Tutamakları,6'lı Paket Plastik Şişe Tutamakları |
||
RoHS standartlarına uygun olan HDPE malzemesinden yapılmış plastik içecek şişesi kolu. Güvenli taşımak için halka şeklindeki döngülenmiş kapan tasarımı.Çeşitli paket boyutlarında mevcut ve 28 mm şişe boynuzü çapları ile uyumlu30mm ve 38mm.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Malzeme | HDPE Plastik |
| Kullanımı | Şişe Taşıma |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-HDH25X260 |
| Çekim Gücü | > 98 N (10,0 KG) |
| Toplam Boyut | 263×234×5 mm |
| Ortalama Ağırlık | 51.4 g / parça |
| Uygulama şişesi çapı | 25-35 mm |
| Uygulama | 6 şişe taşı |
| Kişiselleştirme | Kabul edilebilir. |
| Renk Seçenekleri | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz |
| MOQ | 5000 parça |
| HS kodu | 3926909090 |
Ürün güvenliğini sağlamak için profesyonel, çevre dostu ve verimli ambalajlama hizmetleri.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., 2021 yılında kurulmuş ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan Bölgesi'nde yer almaktadır. Konteyner mühürleri de dahil olmak üzere tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünlerinde uzmanlaşmıştır.,Plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartıcıları, naylon kablo bağları, şişe sapları ve lojistik, nakliye, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrileri için aksesuarlar.
2021 yılında kurulan ve Çin'in Zhejiang kentinde bulunan şirket, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Güneydoğu Asya dahil olmak üzere yerel ve uluslararası pazarlara hizmet vermektedir.
Seri üretimden önce verilen üretim öncesi numuneler; nakliye öncesi yapılan son denetim.
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Hızlı yanıt süreleri ve kapsamlı satış sonrası hizmetlerle güvenlik ürünlerinin üretimi, özelleştirilmesi ve tedarikinde profesyonel uzmanlık.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284