|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 75*48,8*19,8 mm | Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 10,0 KN (1,020.4 κιλά) | Διάμετρος μπουλονιού: | 8,0 χλστ |
| Αριθμός μοντέλου: | 53.49 g | χαρακτηριστικό: | Χειροκίνητη λειτουργία μιας χρήσης |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό κ.λπ. | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Πακέτο: | 10 τεμ/θήκη | Κωδικός HS: | 8309900000 |
| MOQ: | 5000 τεμ | ||
| Επισημαίνω: | Ασφαλιστικές σφραγίδες ABS από πλαστικό μπουλτό,Προσαρμοσμένες χρωματικές σφραγίδες ασφαλείας |
||
Η σφραγίδα μπουλονιού εμπορευματοκιβωτίου από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα επικαλυμμένο με μηχανικό ABS
υποστηρίζει εκτύπωση με λέιζερ ονόματος εταιρείας, λογότυπου, σειριακού αριθμού, γραμμικού κώδικα, κώδικα QR.
Τόσο το μπουλόνι όσο και ο κύλινδρος συμμορφώνονται με τις απαιτήσεις του ISO 17712:2013, και
εφαρμόζονται σε λογιστικά και βιομηχανικά πλαίσια: εμπορευματοκιβώτια θαλάσσιας ναυτιλίας,
διασυνοριακές μεταφορές εμπορευμάτων, εφοδιαστική φαρμακευτικών & εμβολίων, τελωνεία & συνοριακός έλεγχος,
αποθήκευση & διαχείριση αποθεμάτων. Απλά σπάστε τη σφραγίδα μπουλονιού από τον κύλινδρο
το μπουλόνι και περάστε το μπουλόνι μέσα από την οπή του αντικειμένου στον κύλινδρο και δώστε μια χειροκίνητη
ώθηση για να κλειδώσει. Παρέχουμε κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί,
λευκά χρώματα, MOQ 5000τμχ/χρώμα και υποστηρίζουμε επίσης προσαρμογή χρώματος με
κωδικό Pantone ή στείλτε μας δείγμα χρώματος. Η σφραγίδα μπουλονιού συσκευάζεται 10τμχ
σε μια θήκη, 250τμχ σε ένα χαρτοκιβώτιο, επισημαίνουμε κάθε χαρτοκιβώτιο με εσωτερική ποσότητα χρώματος
και ακολουθία σειριακού αριθμού καθώς και σήμα αποστολής.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο, το κείμενο προς
εκτύπωση, ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Μέγεθος | 75*48,8*19,8 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CBS03 |
| Υλικό | Χάλυβας χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα, ABS |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >10,0 KN (1.020,4 KG) |
| Διάμετρος μπουλονιού | 8,0mm |
| Μοναδιαίο βάρος | 53,49 g |
| Χαρακτηριστικό | Μίας χρήσης Χειροκίνητη λειτουργία |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, λευκό κ.λπ. |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Συσκευασία | 10τμχ/θήκη |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
| MOQ | 5000τμχ |
US-CBS03 Λογότυπο Προσαρμοσμένο ABS Πλαστικό Πλαστικό Μπουλόνι Σφραγίδα Ασφαλείας Εμπορευματοκιβωτίου Σφραγίδα ABS Πλαστικό Μεταλλικό Ατσάλινο Μίνι Μπουλόνι Σφραγίδα Κλειδαριά Εμπορευματοκιβωτίου για Φορτηγό
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη σφραγίδων ασφαλείας μιας χρήσης όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται σε λογιστικά, εμπορευματοκιβώτια πλοίων, αεροπορικά φορτία, τράπεζες, μεταφορές πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδύματα και βιομηχανίες συσκευασίας. Jizhen σημαίνει υψίστη ειλικρίνεια, υπέρ-γνήσιο, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινήσαμε από το 2021, πωλούμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20,00%), Βόρεια Αμερική (20,00%), Βόρεια Ευρώπη (15,00%), Νότια Αμερική (10,00%), Μέση Ανατολή (10,00%), Εγχώρια Αγορά (10,00%), Αφρική (10,00%), Ωκεανία (5,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδα εμπορευματοκιβωτίου, λαβές μπουκαλιών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα void
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery. Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY. Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union. Ομιλούμενη Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284