|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 75*48,8*19,8 mm | Malzeme: | Düşük karbonlu çelik, ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >10,0 KN (1.020,4 KG) | Cıvata Çapı: | 8.0mm |
| Birim ağırlığı: | 53,49 gr | Özellik: | Tek Kullanımlık Manuel Çalıştırma |
| Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz vb. | Yazdır: | Lazer |
| Paket: | 10 adet/kutu | GTİP Kodu: | 8309900000 |
| Adedi: | 5000 adet | ||
| Vurgulamak: | ABS Plastik Cıvata Güvenlik Mühürleri,Özelleştirilmiş Renkli Cıvata Güvenlik Mühürleri |
||
Mühendislik ABS ile kaplanmış düşük karbonlu çelikten yapılmış konteyner bult mühürü
Lazer baskı desteği şirket adı, logo, seri numarası barkod, QR kodu.
Hem vida hem de silindir ISO 17712:2013 gereksinimlerine uygun ve
lojistik ve endüstriyel bağlamlarda uygulanır:okyanus taşıma konteynerleri,
Sınır ötesi kargo,farmasötik ve aşı lojistikleri, gümrük ve sınır kontrolü,
Sadece silindirleri ayırın.
Düğme ve silindir nesne deliği aracılığıyla düğme nüfuz ve bir manuel vermek
Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu,
Beyaz renkler, MOQ 5000pcs/renk ve aynı zamanda destek renk tarafından özelleştirmek
Pantone kodu veya bize renk örneği gönderin.
Bir kutuda 250 adet, her kutuya iç renk miktarını etiketliyoruz.
ve seri numarası sırası ve nakliye markası.
Lütfen bize satın alma miktarını, rengi, logosunu, yazısını bildirin.
Referans için planlama önizlemesi yapabileceğimiz için basıldı.
| Boyut | 75*48.8*19.8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CBS03 |
| Malzeme | Düşük karbonlu çelik, ABS |
| Çekim Gücü | >10.0 KN (1,020.4 kg) |
| Bolt çapı | 8.0mm |
| Birim ağırlığı | 53.49 g |
| Özellik | Tek kullanımlık manuel çalışma |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz vb. |
| Yazdır | Lazer |
| Paket | 10 adet/kağıt |
| HS kodu | 8309900000 |
| MOQ | 5000 adet. |
US-CBS03 Logo Özel ABS Plastik Plastik Bolt Seal Güvenlik Konteyneri Mühür ABS Plastik Metal Çelik Mini Bolt Seal Konteyner Kilit Kamyon için
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
Merkezimiz Zhejiang, Çin'de, 2021'den itibaren Güneydoğu Asya'ya (20.00%), Kuzey Amerika'ya (20.00%), Kuzey Avrupa'ya (15.00%), Güney Amerika'ya (10.00%), Orta Doğu'ya (10.00%), İç Pazar'a (10.00%) satıyoruz.00%), Afrika (10.00%), Okyanusya (5.00%). Ofisimizde toplam 1-4 kişi var.
Her zaman seri üretimden önce bir ön üretim örneği; her zaman nakliye öncesi nihai denetim;
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, şişe sapları, naylon kablo bağlamaları, boşluk çıkartmaları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat; Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Kabul edilen ödeme türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal,Western UnionKonuşulan dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284