|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 20*15*8 mm | Υλικό: | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 1.53 KN (156,12 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,8 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 20*15mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*15*8 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CC181C |
| Υλικό | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 1,53 KN (156,12 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,8 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 20*15 mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος με σφίξιμο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Μίας χρήσης σφραγίδα καλωδίου από πλαστικό με σφίξιμο 1,8mm (εκτεθειμένο μήκος καλωδίου 30cm)
Συσκευασία: 100 τεμ/σακούλα, 1000 τεμ/χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 33*26*22 cm
Μεικτό βάρος: 13,30 KG
Καθαρό βάρος: 12,80 KG
Μεταφορικές λογιστικές, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές, αεροπορικές, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές ασφαλείας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη προστασίας σφραγίδων μίας χρήσης, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υψίστη ειλικρίνεια, ultra-genuine - αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, από το 2021. Η διανομή της αγοράς μας: Εγχώρια Αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%). Συνολικό προσωπικό γραφείου: 1-4 άτομα.
Σφραγίδες ασφαλείας, πλαστικές λαβές μπουκαλιών, δεματικά καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Γλώσσες που ομιλούνται: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284