|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 335*26*16,5 mm | Υλικό: | PP |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 275N (28,06kg) | Συνολικό μήκος: | 335 |
| Μήκος εργασίας: | 250 χλστ | Μέσο Βάρος: | 30,77 g/pc |
| Περιοχή σήμανσης: | 40*26mm | χαρακτηριστικό: | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα: | Προσαρμόσιμο | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Εναφορικές πλαστικές σφραγίδες,Τεχνικές σφραγίδες 275N |
||
Σφραγίδα ασφαλείας τύπου pull-tight με δυνατότητα εκτύπωσης κειμένου, λογότυπου, σειριακού αριθμού, barcode και QR code με λέιζερ.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές ασφαλείας μιας χρήσης που έχουν σχεδιαστεί για να
παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα
στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics
φαρμακευτικά προϊόντα, την ενέργεια και την τελωνειακή επιτήρηση. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας συνήθως
κατασκευάζονται από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα της σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση με λέιζερ
αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπου και σειριακού αριθμού, όπως barcode ή QR code.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 335*26*16.5mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS335W |
| Υλικό | PP (Πολυπροπυλένιο) |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 275N (28.06kg) |
| Συνολικό Μήκος | 335mm |
| Μήκος Εργασίας | 250mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 3.77g/τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | 40*26mm |
| Χαρακτηριστικό | Σφράγιση τύπου pull tight |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Μέθοδος Εκτύπωσης | Λέιζερ |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Λεπτομέρειες Συσκευασίας: 200 τεμ./σακούλα, 2500 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος Χαρτοκιβωτίου: 57*40*35 εκ.
Μεικτό Βάρος: 10.50 KG
Καθαρό Βάρος: 09.25 KG
Με έδρα τη Zhejiang, Κίνα, ιδρύθηκε το 2021. Εξυπηρετεί παγκόσμιες αγορές, συμπεριλαμβανομένης της Νοτιοανατολικής Ασίας (20%), της Βόρειας Αμερικής (20%), της Βόρειας Ευρώπης (15%), της Νότιας Αμερικής (10%), της Μέσης Ανατολής (10%), της Εγχώριας Αγοράς (10%), της Αφρικής (10%) και της Ωκεανίας (5%).
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες δοχείων, λαβές μπουκαλιών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα void
Εξειδίκευση στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας με ταχεία ανταπόκριση στις απαιτήσεις των πελατών και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Μέθοδοι Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Αποδεκτά Νομίσματα: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Logistics μεταφορών, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες catering, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou, Κίνα. Η εταιρεία ειδικεύεται στην παροχή διαφόρων ειδών σφράγισης ασφαλείας μιας χρήσης, συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων δοχείων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, αυτοκόλλητων void, δεματικών καλωδίων από νάιλον, λαβών μπουκαλιών και σχετικών αξεσουάρ. Τα προϊόντα μας εξυπηρετούν τις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το "Jizhen" αντιπροσωπεύει τη δέσμευσή μας για υπέρτατη ειλικρίνεια και γνήσια ποιότητα στην εξυπηρέτηση πελατών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284