|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 400*25*7,6 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 395 N (40,3 KG) | Συνολικό μήκος: | 400 mm |
| Μήκος εργασίας: | 295 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 50,46 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 45 * W 25 mm | Άλλες σειρές: | US-PS300FT,US-PS500FT |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Δεσμοί Ασφαλείας Πλαστικοί για Logistics,Πλαστικοί Δεσμοί Ασφαλείας 400mm |
||
Πλαστική σφραγίδα ασφαλείας μιας χρήσης υψηλής ασφάλειας με μοναδική αρίθμηση για προστασία από παραβίαση.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές μιας χρήσης που αποδεικνύουν παραβίαση, σχεδιασμένες για να
παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα
στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics
φαρμακευτικά προϊόντα, την ενέργεια και την τελωνειακή επιβολή. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας συνήθως
κατασκευάζονται από PP ένθετο με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα της σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση
με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπο και σειριακή αρίθμηση, όπως γραμμικό κώδικα ή κώδικα QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορούμε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 400*25*7.8 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS400FT |
| Υλικό | PP, Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 395 N (40.3 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 400 mm |
| Μήκος Εργασίας | 285 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 7.18 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 46*Π 30 mm |
| Άλλες Σειρές | US-PS400FT |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / Θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
100 τεμ./σακούλα, 2500 τεμ./κιβώτιο
Μέγεθος κιβωτίου: 56*39*30 cm
Μικτό βάρος: 15.4 KG
Καθαρό βάρος: 14.8 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη προστασίας σφραγίδων μιας χρήσης, όπως σφραγίδες κοντέινερ, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στη βιομηχανία logistics, στα εμπορευματοκιβώτια πλοίων, στα αεροπορικά φορτία, στις τράπεζες, στη μεταφορά πετρελαίου και φυσικού αερίου, στα ενδύματα και στις βιομηχανίες συσκευασίας. Jizhen σημαίνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικό, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284