|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 55*21*87mm | Tworzywo: | Stal niskowęglowa, ABS |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 16,4 kg (1673,5 kg) | Średnica śruby: | 8,0 mm |
| Masa jednostkowa: | 74,8 g | Funkcja: | Jednorazowa obsługa ręczna |
| Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, biały itp. | Wydrukować: | Laser |
| Pakiet: | 10 sztuk/opak | Kod HS: | 8309900000 |
| MOQ: | 5000szt | ||
| Podkreślić: | dostosowanie Wysoce bezpieczne uszczelki kontenerowe,8.0mm Bolt Wysokiej Bezpieczeństwa Kontenery uszczelki |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 55*21*87 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CBS01 |
| Materiał | Stal niskoemisyjna, ABS |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 15,6KN (1591,8Kg) |
| Średnica węgla | 80,0 mm |
| Masę jednostkową | 740,8 g |
| Cechy | Jednorazowa ręczna obsługa |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, biały itp. |
| Drukowanie | Laserowe |
| Pakiet | 10 sztuk na walizkę |
| Kod HS | 8309900000 |
| MOQ | 5000 sztuk |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284