|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 55*21*87mm | Malzeme: | Düşük karbonlu çelik, ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 16,4 kg (1673,5 kg) | Cıvata Çapı: | 8.0mm |
| Birim ağırlığı: | 74.8g | Özellik: | Tek Kullanımlık Manuel Çalıştırma |
| Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz vb. | Yazdır: | Lazer |
| Paket: | 10 adet/kutu | GTİP Kodu: | 8309900000 |
| Adedi: | 5000 adet | ||
| Vurgulamak: | Özelleştirilebilir Yüksek Güvenlikli Konteyner Mühürleri,8.0mm Cıvatalı Yüksek Güvenlikli Konteyner Mühürleri |
||
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 55*21*87 mm |
| Doğum yeri | Çin Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CBS01 |
| Malzeme | Düşük karbonlu çelik, ABS |
| Çekim Gücü | >15.6KN (1591.8Kg) |
| Bolt çapı | 8.0mm |
| Birim ağırlığı | 74.8g |
| Özellik | Tek kullanımlık manuel çalışma |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz vb. |
| Yazdır | Lazer |
| Paket | 10 adet/kağıt |
| HS kodu | 8309900000 |
| MOQ | 5000 adet. |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284