|
Productdetails:
|
| Maat: | 55*21*87 mm | Materiaal: | Koolstofarm staal, ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 16.4 kg (1673,5 kg) | Boutdiameter: | 8,0 mm |
| Gewicht per eenheid: | 74,8 g | functie: | Handmatige bediening voor eenmalig gebruik |
| Kleur: | Rode, gele, blauwe, groene, witte enz. | Afdrukken: | Laser |
| Pakket: | 10 stuks/doos | HS-code: | 8309900000 |
| MOQ: | 5000 stuks | ||
| Markeren: | Containerzegels met hoge beveiliging en aanpasbaarheid,Containerzegels met hoge beveiliging en een bout van 8 |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 55*21*87 mm |
| Plaats van oorsprong | China Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CBS01 |
| Materiaal | laagkoolstofstaal, ABS |
| Treksterkte | > 15,6KN (1591,8Kg) |
| Boltdiameter | 8.0 mm |
| Eenheidsgewicht | 74.8 g |
| Kenmerken | Eenmalige handmatige bediening |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, wit, enz. |
| Laser | |
| Pakket | 10 stuks per doos |
| HS-code | 8309900000 |
| MOQ | 5000 stuks |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284