|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 55*21*87mm | Malzeme: | Düşük karbonlu çelik, ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 16,4 kg (1673,5 kg) | Cıvata Çapı: | 8.0mm |
| Birim ağırlığı: | 74.8g | Özellik: | Tek Kullanımlık Manuel Çalıştırma |
| Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz vb. | Yazdır: | Lazer |
| Paket: | 10 adet/koli, 250 adet/karton | GTİP Kodu: | 8309900000 |
| Adedi: | 5000 adet | ||
| Vurgulamak: | Anti spin Cıvata Güvenlik Mühürleri,Anti spin treyler cıvata mühürleri |
||
Mühendislik ABS ile kaplanmış düşük karbonlu çelikten yapılmış konteyner cıvata mührü
Şirket adı, logo, seri numarası barkod, QR kodu lazer baskısını destekler.
Cıvata ve silindir ISO 17712:2013 gereksinimlerine uygundur ve
lojistik ve endüstriyel bağlamlarda uygulanır: okyanus nakliye konteynerleri,
sınır ötesi nakliye, ilaç ve aşı lojistiği, gümrük ve sınır kontrolü,
depolama ve envanter yönetimi. Sadece cıvata mührü silindirini ayırın
cıvatadan ve cıvatayı nesne deliğinden silindire geçirin ve manuel bir
itme ile kilitleyin. Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Beyaz renkler sunuyoruz,
MOQ 5000 adet/renk ve ayrıca renk özelleştirmesini destekliyoruz
Pantone kodu ile veya bize renk örneği göndererek. Cıvata mührü 10 adet
olarak paketlenir, bir kutuda 250 adet, her kutuyu dahili renk miktarı
ve seri numarası dizisi ile birlikte nakliye işareti ile etiketliyoruz.
Lütfen satın alma miktarınızı, renginizi, logonuzu, basılacak metni bize bildirin
böylece referans için bir düzen önizlemesi yapabiliriz.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boyut | 55*21*87 mm |
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-CBS01 |
| Malzeme | Düşük karbonlu çelik, ABS |
| Çekme Dayanımı | >15.6KN (1591.8Kg) |
| Cıvata Çapı | 8.0mm |
| Birim Ağırlığı | 74.8g |
| Özellik | Tek Kullanımlık Manuel İşlem |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz vb. |
| Baskı | Lazer |
| Paket | 10 adet/kutu, 250 adet/karton |
| HS Kodu | 8309900000 |
| MOQ | 5000 adet |
US-CBS01 Yüksek Güvenlikli Kamyon Nakliye Konteyner Kapı Cıvata Mührü
Paket: 10 adet/kutu, 250 adet/karton
Karton boyutu: 52*33*14 cm
GW: 19.80 KG, NW: 18.80 KG
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket, konteyner mührü, plastik mühür, sayaç mührü, geçersiz etiket, naylon kablo bağı, şişe sapları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mührü koruma ürünleri sağlamaktadır. Bu ürünler lojistik, nakliye konteynerleri, hava kargo, banka, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrilerinde kullanılmaktadır. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra gerçeklik anlamına gelir!
Zhejiang, Çin merkezliyiz, 2021'den beri faaliyetteyiz. İç Pazar'a (%37.00), Kuzey Amerika'ya (%22.00), Orta Doğu'ya (%16.00), Afrika'ya (%10.00), Güneydoğu Asya'ya (%7.00), Güney Amerika'ya (%2.00), Doğu Asya'ya (%1.00), Batı Avrupa'ya (%1.00), Güney Avrupa'ya (%1.00), Orta Amerika'ya (%1.00), Kuzey Avrupa'ya (%1.00), Doğu Avrupa'ya (%1.00) satış yapıyoruz. Ofisimizde toplamda yaklaşık 1-4 kişi bulunmaktadır.
Konteyner cıvata mührü, kablo mührü, plastik mühür, sayaç mührü, naylon kablo bağları, şişe sapları, geçersiz etiketler gibi güvenlik mühürlerini üretme, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyoneliz. Müşteri ihtiyaçlarına hızlı yanıt verir ve satış sonrası hizmetler sunarız.
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Ekspres Teslimat
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul Edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan Diller: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284