|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 15,6*15,6*6,0 mm | Malzeme: | Kurşun, Alüminyum |
|---|---|---|---|
| Mülk: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Genel boyut: | 15,6*15,6*6,0 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 1,73 g / adet | Eşleştirilebilir Tel Çapı: | < 1,80 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 95,00 mm² | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu vb. |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | Alüminyum kaplı su sayacı mühürleri,Alüminyum kaplı gaz sayacı mühürü |
||
Endüstriyel uygulamalar için Kırmızı Tamper Proof Endikatif Alüminyum Kaplı Su Ölçücüsü Kurşun Mühürleme Bu endikatif güvenlik mühürleme çözümü kamu hizmetleri sayaçları (elektrik, su,gaz) ve endüstriyel ekipmanYenilikçi tasarımı, el değmemiş koruma, uzun süre dayanıklılık,ve akıllı ölçüm altyapısına sorunsuz entegrasyon.
Plastik sayaç mührü, kamu hizmetleri sayaçları (örneğin elektrik, su, gaz) ve
Endüstriyel ekipmanlarda, bükülmez kilitleme mekanizması ve demir tabanlı tutma sistemi bulunur.
Düzeltme, uzun süreli dayanıklılık ve akıllı ölçüm altyapısına sorunsuz entegrasyon sağlar.
Şeffaf PC veya ABS'den, UV radyasyonuna, aşırı sıcaklıklara ve kimyasal korozyona direnç sunar.
kurşunla yapılmış ve konut, ticari ve endüstriyel ortamlarda elektrik, su ve gaz sayaçlarını güvence altına almış.
Hiçbir Araç Gerekmez, Dönüşü sıkı veya Anchor baskı tasarımı hızlı montajı sağlar, mühür etiket lazerle basılabilir
Şirket adı logo seri numarası barkod QR kodu. Biz kırmızı gibi çeşitli renk özelleştirme ile twist fındık desteklemek,
Sarı, Mavi, Yeşil, Siyah, Beyaz, Turuncu, Mor.
Kablo önceden kurulabilir.
| Başlık | Yalancılık kanıtlayıcı Alüminyum kaplı Su Ölçü Merkezi Mühür |
|---|---|
| Malzeme | Kurşun, Alüminyum |
| Mülkiyet | Önerel güvenlik mührü |
| Toplam Boyut | 15.6 × 15.6 × 6.0 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.73 g / pc |
| Eşleştirilebilir Tel Diametri | < 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 95.00 mm2 |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Şirket adı, logo, barkod, QR kodu, seri numarası lazerle |
| Paket | 100 adet / torba 10000 adet / karton Karton Boyutu: 33 × 26 × 21 cm GW: 18.55 KG NW: 17.30 KG |
Su sayaçları, elektrik sayaçları, gaz sayaçları ve konut, ticari ve endüstriyel ortamlarda diğer tüm ölçüm ekipmanları için uygundur.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284