|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >29,4 N (3,0 KG) | Genel boyut: | 8,5*7,6*5,6 cm |
| Ortalama Ağırlık: | 2,04 g / adet | Çap Geçişine İzin Ver: | 27-34mm |
| Başvuru: | Bir şişe taşıma | Özelleştirme: | Mevcut |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Beyaz vb. | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Çin'in herhangi bir limanı |
| Vurgulamak: | Özel yapılmış plastik şişe sapları,34 mm çaplı plastik şişe sapları |
||
Plastik şişe sapı, RoHS standardına uygun HDPE plastik malzemeden yapılmış basit bir araçtır.Tutak ağzında, rahat taşımak için güvenli paket bağlamasını sağlamak için halka halındaki halkalar kilidi tasarımı bulunur.
| Malzeme | HDPE |
|---|---|
| Çekim Gücü | >29.4 N (3.0 KG) |
| Boyut | 8.5 × 7.6 × 5.6 cm |
| Ortalama Ağırlık | 2.04 g / pc |
| Çaprazlık | 27-34 mm |
| Asgari Sipariş miktarı | 5000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
İçecek taşımak, içecek bağlama tanıtımı, su şişeleri ve çeşitli sıvı kaplama uygulamaları için idealdir.
En iyi uyumluluk için, lütfen şişe boynunuzun maksimum ve minimum çap ölçümlerini şişe çapı özellikleriyle birlikte sağlayın.Ekibimiz paketleme gereksinimlerinize en uygun kolu çözümü doğrular ve önerir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284