|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 216*8,5*0,6mm | Malzeme: | Kalay kaplı demir |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 463 N (47,24 KG) | Toplam Uzunluk: | 216 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 150*8 mm | Özellik: | Kıvrılmış kenar, manuel güvenlik |
| Stil: | Sabit Uzunlukta Kilitleme Mekanizması | Renk: | Dokunmatik Ekran |
| Yazdır: | Kabartma | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | 463N Metal kemer mühürleri,Çeşitli Renkli Metal Kemer Mühürleri |
||
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 216*8,5*0,6 mm |
| Doğum yeri | Çin Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-MS02 |
| Malzeme | Alçalı demir |
| Çekim Gücü | 463 N (47.24 KG) |
| Toplam Uzunluk | 216 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 150*8 mm |
| Özellik | Kavşak kenar, manuel güvenlik |
| Tarzı | Sabit uzunluklu kilitleme mekanizması |
| Renk | Doğal |
| Yazdır | Çizgi |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284