|
Productdetails:
|
| Maat: | 400*34*16 mm | Materiaal: | PP |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 275 N (28,1 kg) | Totale lengte: | 400 mm |
| Werklengte: | 272 mm | Gemiddeld gewicht: | 40,95 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 38 * W 24 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser | HS-code: | 3926909090 |
| MOQ: | 6000 stuks | ||
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
Plastic veiligheidszegels zijn een manier om manipulatie te detecteren, ontworpen om
verifieerbaar bewijs te leveren van ongeautoriseerde toegang in toeleveringsketens met hoge integriteit
In tegenstelling tot kabelzegels die gericht zijn op milieudichting, leggen plastic veiligheidszegels de nadruk op
controleerbaarheid, traceerbaarheid en visuele indicatie van manipulatie, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek
farmaceutica, energie en douanehandhaving. Plastic veiligheidszegels zijn meestal
gemaakt van PP met een ABS- of SS201-blokkeercilinder. Het zegel-label ondersteunt laser
afdrukken van bedrijfsidentificatielogo's en serienummers zoals barcodes of QR-codes.
We hebben diverse ontwerpen van plastic zegels met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm naar keuze.
Laat ons uw inkoophoeveelheid, kleur, logo of tekst die gedrukt moet worden weten, zodat we een lay-outvoorbeeld kunnen maken ter referentie.
| Afmeting | 400 × 34 × 16 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS400W |
| Materiaal | PP |
| Treksterkte | 275 N (28,1 KG) |
| Totale lengte | 400 mm |
| Werkende lengte | 272 mm |
| Gemiddeld gewicht | 4,95 g / stuk |
| Markeergebied | L 38 × B 24 mm |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken | Laser |
| HS-code | 3926909090 |
| MOQ | 6000 stuks |
Pakket: 100 stuks/zak, 3000 stuks/karton
Afmetingen karton: 50 × 45 × 50 cm
Brutogewicht: 17,2 KG
Nettogewicht: 14,9 KG
Transportlogistiek, exprespost, postpakketten, bankwezen, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, zakken met ritssluiting, kleding en meer.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare veiligheidsverzegelingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, sinds 2021. Onze marktverdeling: Binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Centraal-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%). Totaal kantoorpersoneel: 1-4 personen.
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandvatten, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerd betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284