|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | Υ81,4*Π52,3*21,3 χλστ | Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 20 KN | Διάμετρος μπουλονιού: | 8,0 χλστ |
| Αριθμός μοντέλου: | 57,2 γρ | Αξιοσημείωτη περιοχή: | 30*18 χλστ |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| MOQ: | 5000 ΤΕΜ | Oem: | Δεκτός |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Laser Printed Bolt Security Seals,Πόρτες Φορτηγών Bolt Security Seals |
||
Η σφραγίδα βρόγχου του δοχείου κατασκευασμένη από χάλυβα χαμηλού άνθρακα επικαλυμμένο με μηχανικό ABS
Υποστήριξη της εκτύπωσης λέιζερ όνομα της εταιρείας, λογότυπο, σειριακός αριθμός κώδικας γραμμών, κώδικας QR.
Τόσο ο βρόχος όσο και ο κύλινδρος συμμορφώνονται με τις απαιτήσεις του ISO 17712:2013 και
Εφαρμόζεται στα πλαίσια της εφοδιαστικής και της βιομηχανίας:θαλάσσια εμπορευματοκιβώτια,
Διασυνοριακή εμπορευματική μεταφορά,λογιστική φαρμάκων και εμβολίων, τελωνειακός και συνοριακός έλεγχος,
Απλώς σπάστε τον κύλινδρο από το μπουλόνι.
βρόγχος και να διεισδύσει το βρόγχο μέσω της τρύπας αντικειμένου στον κύλινδρο και να δώσει ένα εγχειρίδιο
Παρέχουμε κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί,
Λευκά χρώματα, MOQ 5000pcs / χρώμα και επίσης να υποστηρίξει το χρώμα προσαρμόζεται από
Ο κωδικός Pantone ή στείλτε δείγμα χρώματος σε μας.
Σε μια περίπτωση, 250pcs σε ένα κουτί, επισημαίνουμε κάθε κουτί με εσωτερική ποσότητα χρώματος
και σειρά σειριακού αριθμού καθώς και σήμα αποστολής.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο, το κείμενο που θα
Τυπωμένο έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε πρόβλεψη της διάταξης για αναφορά.
Η ποιότητα εξασφαλίζεται μέσω δειγμάτων πριν από την παραγωγή και τελικής επιθεώρησης πριν από την αποστολή.
| Μέγεθος | L81,4 * W52,3 * 21,2 mm |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Υλικό | Ατσάλι χαμηλού άνθρακα, ABS |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 26,7KN (2,724.5 κιλά) |
| Διάμετρος βρόχου | 80,0 mm |
| Μονάδα βάρους | 560,95 g |
| Ετικέτες | 22.5 * 12,0 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Λάιζερ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5000 τεμάχια |
| Υπηρεσίες OEM | Αποδεκτό |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
Συσκευή: 10pcs/box, 250pcs/carton
Μέγεθος κουτί: 51 * 31 * 13 cm
Ακαθάριστο βάρος: 15,50 κιλά
Καθαρό βάρος: 14,30 κιλά
Ιδανικό για εμπορευματοκιβώτια θαλάσσιας μεταφοράς, εμπορευματοκιβώτια εφοδιαστικής, φορτηγά φορτηγών και διάφορες εφαρμογές ασφάλειας των μεταφορών.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., ιδρύθηκε το 2021 και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou, Κίνα.Ειδικευόμαστε στην παροχή διαφόρων προστατευτικών ειδών μόνιμης χρήσης, συμπεριλαμβανομένων των σφραγίδων εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα κενού, δεσμούς καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα εξαρτήματα για εφοδιαστική, εμπορευματοκιβώτια, αεροπορικό φορτίο, τραπεζικές υπηρεσίες, μεταφορά πετρελαίου και φυσικού αερίου, ένδυση,και συσκευασιών.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, ιδρύθηκε το 2021. Η διανομή της αγοράς μας: Εσωτερική αγορά (37.00%), Βόρεια Αμερική (22.00%), Μέση Ανατολή (16.00%), Αφρική (10.00%), Νοτιοανατολική Ασία (7.00%),Νότια Αμερική (2.00%), Ανατολική Ασία (1.00%), Δυτική Ευρώπη (1.00%), Νότια Ευρώπη (1.00%), Κεντρική Αμερική (1.00%), Βόρεια Ευρώπη (1.00%), Ανατολική Ευρώπη (1.00%).
Να παρέχονται πάντα δείγματα προπαραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή και να διενεργείται τελικός έλεγχος πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Ειδικευόμαστε στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων βρόγχων δοχείων, σφραγίδων καλωδίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, δεσμών καλωδίων νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,και κενά αυτοκόλλητα με γρήγορο χρόνο απόκρισης για την κάλυψη των αναγκών των πελατών και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Δαπάνες για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παρακολούθηση των πληρωμών
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284