|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | U81,4*G52,3*21,3 mm | Malzeme: | Düşük karbonlu çelik, ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | > 20 KN | Cıvata Çapı: | 8.0 mm |
| Birim ağırlığı: | 57,2 gr | İşaretlenebilir Alan: | 30*18mm |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| Adedi: | 5000 adet | Oem: | Kabul edilebilir |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Lazer Baskılı Cıvata Güvenlik Mühürleri,Kamyon Kapıları Cıvata Güvenlik Mühürleri |
||
Mühendislik ABS ile kaplanmış düşük karbonlu çelikten yapılmış konteyner bult mühürü
Lazer baskı desteği şirket adı, logo, seri numarası barkod, QR kodu.
Hem vida hem de silindir ISO 17712:2013 gereksinimlerine uygun ve
lojistik ve endüstriyel bağlamlarda uygulanır:okyanus taşıma konteynerleri,
Sınır ötesi kargo,farmasötik ve aşı lojistikleri, gümrük ve sınır kontrolü,
Sadece silindirleri ayırın.
Düğme ve silindir nesne deliği aracılığıyla düğme nüfuz ve bir manuel vermek
Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu,
Beyaz renkler, MOQ 5000pcs/renk ve aynı zamanda destek renk tarafından özelleştirmek
Pantone kodu veya bize renk örneği gönderin.
Bir kutuda 250 adet, her kutuya iç renk miktarını etiketliyoruz.
ve seri numarası sırası ve nakliye markası.
Lütfen bize satın alma miktarını, rengi, logosunu, yazısını bildirin.
Referans için planlama önizlemesi yapabileceğimiz için basıldı.
Kalite, üretim öncesi numuneler ve sevkiyat öncesi son denetim yoluyla garanti edilir.
| Boyut | L81.4 * W52.3 * 21.2 mm |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CBS05 |
| Malzeme | Düşük karbonlu çelik, ABS |
| Çekim Gücü | >26,7KN (2,724.5 kg) |
| Bolt çapı | 8.0 mm |
| Birim ağırlığı | 56.95 g |
| İşaretlenebilir Alan | 22.5 * 12.0 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz |
| Yazdırma Yolu | Lazer |
| Asgari Sipariş miktarı | 5000 adet |
| OEM Hizmetleri | Kabul edilebilir. |
| HS kodu | 8309900000 |
Paket: 10pcs/karton, 250pcs/karton
Karton boyutu: 51 * 31 * 13 cm
Brüt ağırlık: 15.50 KG
Net ağırlığı: 14,30 kg
Okyanus nakliye konteynerleri, lojistik konteynerleri, kamyonlar ve çeşitli ulaşım güvenlik uygulamaları için idealdir.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., 2021 yılında kurulmuş ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Konteyner mühürleri de dahil olmak üzere tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamada uzmanlaştık., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargosu, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim için diğer aksesuarlar,ve ambalaj endüstrileri.
Merkezimiz Zhejiang, Çin'de, 2021 yılında kurulmuştur. Piyasa dağılımımız: Yerel Pazar (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%),Güney Amerika (2).00%), Doğu Asya (1.00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%). Ofisimizde 1-4 kişi çalışıyor.
Her zaman seri üretimden önce üretim öncesi numuneler sağlayın ve nakliye öncesi nihai denetim yapın.
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Konteyner pervane mühürleri, kablo mühürleri, plastik mühürler, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları dahil olmak üzere güvenlik mühürlerinin üretimi, özelleştirilmesi ve tedarikinde uzmanlaştık.ve hızlı yanıt süreleri ile boş çıkartmalar müşteri ihtiyaçlarını ve kapsamlı satış sonrası hizmetleri karşılamak için.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan Diller: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284