|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 20*15*8 mm | Υλικό: | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 1.53 KN (156,1 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,8 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 20*15mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*15*8 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CC181C |
| Υλικό | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 1,53 KN (156,12 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,8 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 20*15mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 300mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος με τράβηγμα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Αναλώσιμη σφραγίδα ασφαλείας καλωδίου από πλαστικό, με τράβηγμα, 1,8mm (εκτεθειμένο μήκος καλωδίου 30cm)
Συσκευασία: 100 τεμάχια/σακούλα, 1000 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 33*26*22cm
Μεικτό βάρος: 13,30 KG | Καθαρό βάρος: 12,80 KG
Λογιστική μεταφορών, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα, κ.λπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υψίστη ειλικρίνεια, υπέρ-γνήσιο, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινήσαμε το 2021, πωλούμε στην εγχώρια αγορά (37,00%), στη Βόρεια Αμερική (22,00%), στη Μέση Ανατολή (16,00%), στην Αφρική (10,00%), στη Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), στη Νότια Αμερική (2,00%), στην Ανατολική Ασία (1,00%), στη Δυτική Ευρώπη (1,00%), στη Νότια Ευρώπη (1,00%), στην Κεντρική Αμερική (1,00%), στη Βόρεια Ευρώπη (1,00%), στην Ανατολική Ευρώπη (1,00%), στη Νότια Ασία (0,00%), στην Ωκεανία (0,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες ασφαλείας, Λαβές πλαστικών μπουκαλιών, Δεσίματα καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Ομιλούμενες γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284