|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 250*19*15,5 mm | Υλικό: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 103 N (10,5 KG) | Συνολικό μήκος: | 250 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 180 mm | Μέσο Βάρος: | 10,9 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 26*W 18 mm | χαρακτηριστικό: | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Εκτύπωση με λέιζερ Ασφαλείς σφραγίδες από πλαστικό,Τραβήξτε σφραγίδες Tite Προσαρμοσμένο χρώμα |
||
Υψηλής ποιότητας πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας σχεδιασμένες για την ένδειξη πυροσβεστήρων και διάφορες εφαρμογές ασφαλείας. Αυτές οι σφραγίδες τύπου τραβήγματος παρέχουν προστασία από παραβίαση με δυνατότητες εκτύπωσης λέιζερ.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές που αποδεικνύουν την παραβίαση και είναι σχεδιασμένες για να
παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα
στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics
φαρμακευτικά προϊόντα, την ενέργεια και την τελωνειακή επιβολή. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συνήθως
κατασκευασμένες από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση λέιζερ
αναγνωριστικού λογότυπου εταιρείας και αρίθμησης σειράς, όπως γραμμωτός κώδικας ή κωδικός QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορούμε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 250*19*15.5 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS250B |
| Υλικό | PP, ABS |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 103 N (10.51 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 250 mm |
| Μήκος Εργασίας | 180 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 1.9 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 26*Π 18 mm |
| Χαρακτηριστικό | Σφράγιση τύπου τραβήγματος |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Πλαστική σφραγίδα ασφαλείας 250mm με αρίθμηση λέιζερ PP ABS
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται σε logistics, εμπορευματοκιβώτια πλοίων, αεροπορικά φορτία, τράπεζες, μεταφορές πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδύματα και βιομηχανίες συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικό, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, από το 2021. Πουλάμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), Βόρεια Αμερική (20.00%), Βόρεια Ευρώπη (15.00%), Νότια Αμερική (10.00%), Μέση Ανατολή (10.00%), Εγχώρια Αγορά (10.00%), Αφρική (10.00%), Ωκεανία (5.00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδα εμπορευματοκιβωτίου, λαβές μπουκαλιών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα void
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284