|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 300*30*17,8 mm | Υλικό: | PP |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 340 N (34,69 KG) | Συνολικό μήκος: | 300 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 300 χλστ | Μέσο Βάρος: | 40,45 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 49.5 * Δράση 30 mm | χαρακτηριστικό: | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας μήκους 300mm,Πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας 340 N |
||
Υψηλής ασφάλειας πλαστική σφραγίδα με σφιχτό μηχανισμό έλξης και προσαρμόσιμες επιλογές εμπορικής επωνυμίας για εφαρμογές βιομηχανικής ασφάλειας.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μια από τις πιο προφανείς συσκευές που σχεδιάστηκαν για να
παρέχει επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίων που επικεντρώνονται στην περιβαλλοντική σφραγίδα, οι σφραγίδες ασφαλείας από πλαστικό δίνουν προτεραιότητα
ελεγκτότητα, ιχνηλασιμότητα και οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στη εφοδιαστική
Φαρμακευτικά προϊόντα ενέργεια και τελωνειακή επιβολή
κατασκευασμένο από PP εισαγωγή με ABS ή SS201 για το μπλοκάρισμα κύλινδρο Το σήμα σφραγίδας υποστήριξη λέιζερ
εκτύπωση λογότυπου ταυτοποίησης εταιρείας και σειριακής αρίθμησης όπως κώδικας γραμμών ή QR κώδικα.
Έχουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αγορά ποσότητα χρώμα λογότυπο ή κείμενο που θα τυπωθεί έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 300*30*17,8 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS300W |
| Υλικό | PP |
| Δυνατότητα τράβηξης | 398 N (40,6 kgf) |
| Συνολικό μήκος | 300 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 190 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 40,45 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 49,5 * Δράση 30 mm |
| Ειδικότητα | Τραβήξτε την σφραγίδα. |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Τυπική συσκευασία:200 τεμάχια ανά σακούλα, 2500 τεμάχια ανά κουτί
Μέγεθος κουτί:56*37*48 εκατοστά
Ακαθάριστο βάρος:12.40 κιλά
Καθαρό βάρος:11.13 κιλά
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα και διάφορες εφαρμογές βιομηχανικής ασφάλειας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, από το 2021. Η διανομή της αγοράς μας: Εσωτερική αγορά (37.00%), Βόρεια Αμερική (22.00%), Μέση Ανατολή (16.00%), Αφρική (10.00%), Νοτιοανατολική Ασία (7.00%),Νότια Αμερική (2.00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%).
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής:Τ/Τ, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα ομιλίας:Αγγλικά, Κινέζικα
Εναλλακτική συσκευασία:100 τεμάχια ανά σακούλα, 1000 τεμάχια ανά κουτί
Μέγεθος κουτί:53*34*30 εκατοστά
Ακαθάριστο βάρος:7.95 κιλά
Καθαρό βάρος:70,00 KG
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284