|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 300*30*17,8mm | Malzeme: | PP |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 340 N (34,69 KG) | Toplam Uzunluk: | 300 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 300 mm | Ortalama Ağırlık: | 4,45 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 49,5 * G 30 mm | Özellik: | Sıkı sızdırmazlık çekin |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 300mm Uzunluk Plastik Güvenlik Mühürleri,340 N Plastik Güvenlik Mühürleri |
||
Endüstriyel güvenlik uygulamaları için yüksek güvenlikli plastik mühür, çekim sıkı mekanizması ve özelleştirilebilir marka seçenekleri.
Plastik güvenlik mühürleri bir şekilde yapıştırmak için tasarlanmış açık cihazlardır.
Yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir bir kanıtı sunmak
Çevreye odaklanan kablo mühürlerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri öncelik verir.
denetim edilebilirlik izlenebilirlik ve görsel manipülasyon belirtisi lojistikte vazgeçilmez hale getirir
Farmasötikler enerji ve gümrük uygulanması Plastik güvenlik mühürleri genellikle
ABS veya SS201 ile PP ekleme yapılmış silindir engelleme için mühür etiket destek lazer
Şirket kimlik logosunun ve barkod veya QR kodu gibi seri numaralandırmanın basımı.
Seçimleriniz için 180 mm'den 700 mm'ye kadar toplam uzunlukta çeşitli plastik mühür tasarımlarımız var.
Lütfen bize satın alma miktarı renk logo veya metin basılacak bilgi veriniz böylece biz referans için düzen önizleme yapabilirsiniz
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 300*30*17,8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS300W |
| Malzeme | PP |
| Çekim Gücü | 398 N (40.6kgf) |
| Toplam Uzunluk | 300 mm |
| Çalışma süresi | 190 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.45 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 49.5 * W 30 mm |
| Özellik | Sıkı bir şekilde kapatın. |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damgalama |
| HS kodu | 3926909090 |
Standart ambalaj:200 adet/torba, 2500 adet/karton
Karton Boyutu:56*37*48 cm
Brüt ağırlık:12.40 KG
Net Ağırlık:11.13 KG
Ulaşım lojistikleri, ekspres, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketi, kutular, fermuar çantaları, giyim ve çeşitli endüstriyel güvenlik uygulamaları.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kuruldu ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
2021'den itibaren Çin'in Zhejiang şehrinde merkezliyiz. Piyasa dağılımımız: İç pazar (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%),Güney Amerika (2).00%), Doğu Asya (1.00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%).
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü:T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan dil:İngilizce, Çince
Alternatif ambalaj:Çanta başına 100 adet, karton başına 1000 adet
Karton Boyutu:53*34*30 cm
Brüt ağırlık:7.95 KG
Net Ağırlık:7.00 KG
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284