|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 400*34*16 mm | Υλικό: | PP |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 340 N (34,69 KG) | Συνολικό μήκος: | 400 mm |
| Μήκος εργασίας: | 272 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 40,95 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 38 * W 24 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | Κωδικός HS: | 3926909090 |
| MOQ: | 10.000 τεμ | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μια από τις πιο προφανείς συσκευές που σχεδιάστηκαν για να
παρέχει επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίων που επικεντρώνονται στην περιβαλλοντική σφραγίδα, οι σφραγίδες ασφαλείας από πλαστικό δίνουν προτεραιότητα
ελεγκτότητα, ιχνηλασιμότητα και οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στη εφοδιαστική
Φαρμακευτικά προϊόντα ενέργεια και τελωνειακή επιβολή
κατασκευασμένο από PP εισαγωγή με ABS ή SS201 για το μπλοκάρισμα κύλινδρο Το σήμα σφραγίδας υποστήριξη λέιζερ
εκτύπωση λογότυπου ταυτοποίησης εταιρείας και σειριακής αρίθμησης όπως κώδικας γραμμών ή QR κώδικα.
Έχουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αγορά ποσότητα χρώμα λογότυπο ή κείμενο που θα τυπωθεί έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 400 × 34 × 16 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS400W |
| Υλικό | PP |
| Δυνατότητα τράβηξης | 275 N (28,1 KG) |
| Συνολικό μήκος | 400 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 272 mm |
| Μέσο βάρος | 40,95 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | Λ 38 × Δ 24 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
| Τροποποιημένο | 10,000 τεμάχια |
Συσκευή: 100 τεμάχια/σακούλα, 3000 τεμάχια/κατάστημα
Μέγεθος: 50×45×50 cm
Ακαθάριστο βάρος: 17,2 κιλά
Καθαρό βάρος: 14,9 κιλά
Μεταφορές, ταχυδρομικές υπηρεσίες, ταχυδρομικές υπηρεσίες, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα τροφίμων, κουτιά, τσάντες με φερμουάρ, ρούχα και πολλά άλλα.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινώντας από το 2021, πουλάμε στην εγχώρια αγορά (37,00%), τη Βόρεια Αμερική (22,00%), τη Μέση Ανατολή (16,00%), την Αφρική (10,00%), τη Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), τη Νότια Αμερική (2,00%),Ανατολική Ασία (10,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ασία (0,00%), Ωκεανία (0,00%).Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας..
Πάντα ένα δείγμα προπαραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express παράδοση.
Δικαιούμενο νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY·
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union.
Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Επιπλέον συσκευασία: 100pcs/bag, 1000pcs/carton
Μέγεθος: 53×34×30 cm
Ακαθάριστο βάρος: 7,95 κιλά
Καθαρό βάρος: 7,00 κιλά
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284