|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 400*34*16mm | Malzeme: | PP |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 340 N (34,69 KG) | Toplam Uzunluk: | 400 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 272 mm | Ortalama Ağırlık: | 4,95 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 38 * G 24 mm | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz |
| Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga | GTİP Kodu: | 3926909090 |
| Adedi: | 10.000 adet | ||
| Vurgulamak: | Özel plastik güvenlik mühürleri,Düzenlenebilir plastik güvenlik mühürleri |
||
Plastik güvenlik mühürleri, kurcalanmaya karşı dayanıklı, doğrulanabilir kanıt sağlayan cihazlardır.
yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişime karşı
Çevresel sızdırmazlığa odaklanan kablo mühürlerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri öncelik verir.
denetlenebilirlik, izlenebilirlik ve görsel kurcalama göstergesi, onları lojistik alanında vazgeçilmez kılar.
eczacılık, enerji ve gümrük muhafazası Plastik güvenlik mühürleri genellikle
PP'den yapılmıştır, ABS veya SS201 ile blokaj silindiri için kullanılır. Mühür etiketi desteği lazerle
şirket kimlik logosu ve barkod veya QR kod gibi seri numarası baskısı.
Seçenekleriniz için 180 mm'den 700 mm'ye kadar toplam uzunlukta çeşitli plastik mühür tasarımlarımız bulunmaktadır.
Lütfen satın alma miktarınızı, renginizi, basılacak logonuzu veya metni bize bildirin, böylece referans için bir düzen önizlemesi yapabiliriz.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 400x34x16 mm |
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-PS400W |
| Malzeme | PP |
| Çekme Dayanımı | 275 N (28,1 KG) |
| Toplam Uzunluk | 400 mm |
| Çalışma Uzunluğu | 272 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4,95 g / adet |
| İşaretleme Alanı | U 38 x G 24 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Baskı | Lazer |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
| MOQ | 10.000 adet |
Paket: 100 adet/torba, 3000 adet/karton
Karton Boyutu: 50x45x50 cm
Brüt Ağırlık: 17,2 KG
Net Ağırlık: 14,9 KG
Nakliye lojistiği, ekspres, posta parselleri, bankacılık, havayolu, catering paketi, kutular, fermuarlı çantalar, giyim ve daha fazlası.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket özellikle konteyner mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, geçersiz etiketler, naylon kablo bağı, şişe kolları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamaktadır. Bunlar lojistik, nakliye konteynerleri, havayolu kargosu, banka, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrilerine uygulanır. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra gerçek anlamına gelir!
Zhejiang, Çin merkezliyiz, 2021'den beri, İç Pazar (%37,00), Kuzey Amerika (%22,00), Orta Doğu (%16,00), Afrika (%10,00), Güneydoğu Asya (%7,00), Güney Amerika (%2,00), Doğu Asya (%1,00), Batı Avrupa (%1,00), Güney Avrupa (%1,00), Orta Amerika (%1,00), Kuzey Avrupa (%1,00), Doğu Avrupa (%1,00), Güney Asya (%0,00), Okyanusya (%0,00) bölgelerine satış yapıyoruz. Ofisimizde toplamda yaklaşık 1-4 kişi bulunmaktadır.
Her zaman seri üretim öncesi numune; Her zaman sevkiyat öncesi son kontrol;
Güvenlik Mühürleri, Plastik Şişe Kolları, Naylon Kablo Bağları
Konteyner cıvata mührü, kablo mührü, plastik mühür, sayaç mühürleri, naylon kablo bağları, şişe kolları, geçersiz etiketler gibi güvenlik mühürleri yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyoneliz, müşterinin ihtiyaçlarına hızlı yanıt ve satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Ekspres Teslimat;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Kabul Edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union;
Konuşulan Diller: İngilizce, Çince
Ek Paketleme: 100 adet/torba, 1000 adet/karton
Karton Boyutu: 53x34x30 cm
Brüt Ağırlık: 7,95 KG
Net Ağırlık: 7,00 KG
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284