|
Productdetails:
|
| Maat: | 400*34*16 mm | Materiaal: | PP |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 340 N (34,69 KG) | Totale lengte: | 400 mm |
| Werklengte: | 272 mm | Gemiddeld gewicht: | 40,95 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 38 * W 24 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | HS-code: | 3926909090 |
| MOQ: | 10.000 stuks | ||
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
Plastic veiligheidszegels zijn eenmalige, manipulatie-indicatieve apparaten die zijn ontworpen om
verifieerbaar bewijs van ongeautoriseerde toegang te bieden in toeleveringsketens met hoge integriteit
In tegenstelling tot kabelzegels die gericht zijn op afdichting tegen omgevingsinvloeden, leggen plastic veiligheidszegels de nadruk op
auditbaarheid, traceerbaarheid en visuele manipulatie-indicatie, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek,
farmaceutica, energie en douanehandhaving. Plastic veiligheidszegels zijn meestal
gemaakt van PP-inzetstuk met ABS of SS201 voor het blokkerende cilinder. De zegel-tag ondersteunt laser
printen van bedrijfsidentificatie, logo en serienummering zoals barcode of QR-code.
We hebben diverse ontwerpen van plastic zegels met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm naar keuze.
Laat ons uw inkoophoeveelheid, kleur, logo of tekst die gedrukt moet worden weten, zodat we een lay-outvoorbeeld ter referentie kunnen maken.
| Artikel | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 400×34×16 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS400W |
| Materiaal | PP |
| Treksterkte | 275 N (28,1 KG) |
| Totale lengte | 400 mm |
| Werkende lengte | 272 mm |
| Gemiddeld gewicht | 4,95 g / stuk |
| Markeergebied | L 38 × B 24 mm |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser | |
| HS-code | 3926909090 |
| MOQ | 10.000 stuks |
Pakket: 100 stuks/zak, 3000 stuks/doos
Afmetingen doos: 50×45×50 cm
Brutogewicht: 17,2 KG
Nettogewicht: 14,9 KG
Transportlogistiek, exprespost, postpakketten, bankwezen, luchtvaartmaatschappijen, cateringpakketten, dozen, ritssluitingzakken, kleding en meer.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare beveiligingszegelproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuine, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, begonnen in 2021, verkopen aan de binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Centraal-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%), Zuid-Azië (0,00%), Oceanië (0,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Altijd een pre-productie sample voor massaproductie; Altijd eindinspectie voor verzending;
Beveiligingszegels, Plastic Flessenhandvatten, Nylon Kabelbinders
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandvatten, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering;
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY;
Geaccepteerd betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union;
Gesproken talen: Engels, Chinees
Extra verpakking: 100 stuks/zak, 1000 stuks/doos
Afmetingen doos: 53×34×30 cm
Brutogewicht: 7,95 KG
Nettogewicht: 7,00 KG
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284