|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 400*34*16 mm | Υλικό: | PP |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 275 N (28,1 KG) | Συνολικό μήκος: | 400 mm |
| Μήκος εργασίας: | 272 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 40,95 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 38 * W 24 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | Κωδικός HS: | 3926909090 |
| MOQ: | 10.000 τεμ | ||
| Επισημαίνω: | πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας που σφίγγουν με έλξη,πλαστικές σφραγίδες φορτηγών που αποδεικνύουν παραβίαση |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μια από τις πιο προφανείς συσκευές που σχεδιάστηκαν για να
παρέχει επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίων που επικεντρώνονται στην περιβαλλοντική σφραγίδα, οι σφραγίδες ασφαλείας από πλαστικό δίνουν προτεραιότητα
ελεγκτότητα, ιχνηλασιμότητα και οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στη εφοδιαστική
Φαρμακευτικά προϊόντα ενέργεια και τελωνειακή επιβολή
κατασκευασμένο από PP εισαγωγή με ABS ή SS201 για το μπλοκάρισμα κύλινδρο Το σήμα σφραγίδας υποστήριξη λέιζερ
εκτύπωση λογότυπου ταυτοποίησης εταιρείας και σειριακής αρίθμησης όπως κώδικας γραμμών ή QR κώδικα.
Έχουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αγορά ποσότητα χρώμα λογότυπο ή κείμενο που θα τυπωθεί έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 400 × 34 × 16 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS400W |
| Υλικό | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Δυνατότητα τράβηξης | 275 N (28,1 KG) |
| Συνολικό μήκος | 400 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 272 mm |
| Μέσο βάρος | 40,95 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | Λ 38 × Δ 24 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
| Τροποποιημένο | 10,000 τεμάχια |
Συσκευή:100 τεμάχια ανά σακούλα, 3000 τεμάχια ανά κουτί
Μέγεθος κουτί:50 × 45 × 50 εκατοστά
Ακαθάριστο βάρος:17.2 KG
Καθαρό βάρος:140,9 KG
Λογιστική μεταφορών, ταχεία παράδοση, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές ασφαλείας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, από το 2021. Η διανομή της αγοράς μας: Εσωτερική αγορά (37.00%), Βόρεια Αμερική (22.00%), Μέση Ανατολή (16.00%), Αφρική (10.00%), Νοτιοανατολική Ασία (7.00%),Νότια Αμερική (2.00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%).
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής:Τ/Τ, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα ομιλίας:Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284