|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 86*55*21,6mm | Tworzywo: | Stal niskowęglowa, ABS |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | > 10 węzłów (1020,4 kg) | Średnica śruby: | 8,0 mm |
| Masa jednostkowa: | 51,06 g | Funkcja: | Jednorazowa obsługa ręczna |
| Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, biały itp. | Wydrukować: | Laser |
| Pakiet: | 10 sztuk/opak | Kod HS: | 8309900000 |
| MOQ: | 5000szt | ||
| Podkreślić: | Plomby śrubowe do przyczep z nadrukiem laserowym,Plomby śrubowe do przyczep o wysokim stopniu bezpieczeństwa |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 86 × 55 × 21,6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CBS02 |
| Materiał | Stal niskoemisyjna, ABS |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 10 KN (1020,4 kg) |
| Średnica węgla | 80,0 mm |
| Masę jednostkową | 510,06 g |
| Cechy | Jednorazowa ręczna obsługa |
| Wybór koloru | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, biały itp. |
| Metoda drukowania | Laserowe |
| Pakiet | 10 sztuk na walizkę |
| Kod HS | 8309900000 |
| Minimalna ilość zamówienia | 5000 sztuk |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284