|
Productdetails:
|
| Maat: | 86*55*21,6 mm | Materiaal: | Koolstofarm staal, ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 10 KN (1020,4 kg) | Boutdiameter: | 8,0 mm |
| Gewicht per eenheid: | 51,06 gram | functie: | Handmatige bediening voor eenmalig gebruik |
| Kleur: | Rode, gele, blauwe, groene, witte enz. | Afdrukken: | Laser |
| Pakket: | 10 stuks/doos | HS-code: | 8309900000 |
| MOQ: | 5000 stuks | ||
| Markeren: | Lasergeprinte aanhangwagenbochten,Aanhangwagens met een bolt zijn zeer beveiligd. |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 86 × 55 × 21,6 mm |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CBS02 |
| Materiaal | laagkoolstofstaal, ABS |
| Treksterkte | > 10 KN (1020,4 kg) |
| Boltdiameter | 8.0 mm |
| Eenheidsgewicht | 510,06 g |
| Kenmerken | Eenmalige handmatige bediening |
| Kleurenopties | Rood, geel, blauw, groen, wit, enz. |
| Afdrukmethode | Laser |
| Pakket | 10 stuks per doos |
| HS-code | 8309900000 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5000 stuks |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284