|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 86*55*21,6 mm | Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 10 KN (1020,4Kg) | Διάμετρος μπουλονιού: | 8,0 χλστ |
| Αριθμός μοντέλου: | 51,06 γρ | χαρακτηριστικό: | Χειροκίνητη λειτουργία μιας χρήσης |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό κ.λπ. | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Πακέτο: | 10 τεμ/θήκη | Κωδικός HS: | 8309900000 |
| MOQ: | 5000 τεμ | ||
| Επισημαίνω: | Laser Printed Trailer Bolt Seals,Trailer Bolt Seals High Security |
||
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 86 × 55 × 21,6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Επικεφαλής |
| Υλικό | Ατσάλι χαμηλού άνθρακα, ABS |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 10 KN (1020,4 kg) |
| Διάμετρος βρόχου | 80,0 mm |
| Μονάδα βάρους | 510,06 g |
| Ειδικότητα | Χρησιμοποιήσιμη χειροκίνητη λειτουργία |
| Επιλογές χρώματος | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Λευκό κλπ. |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Λάιζερ |
| Πακέτο | 10 τεμάχια ανά θήκη |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5000 τεμάχια |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284