|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Plastik, HDPE | używać: | Butelka |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | >88,2 N (9,0 KG) | Rozmiar całkowity: | 142*120*6,0 mm |
| Średnia waga: | 4,67 g/szt | Średnica butelki aplikacyjnej: | 28-33 mm |
| Aplikacja: | Noś trzy butelki | Personalizacja: | Do przyjęcia |
| Kolor: | Czerwony, niebieski, żółty, pomarańczowy, biały | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Dowolny port w Chinach |
| Podkreślić: | Uchwyt do przenoszenia butelek,3 sztuki |
||
Ręcznik plastikowej butelki jest prostym narzędziem wykonanym z plastiku HDPE zgodnego ze standardem RoHs.Głowa uchwytu jest zaprojektowany z pierścieniowych pętli zamek, aby zapewnić pakiet pozostaje wystarczająco ciasny do przenoszenia gołą ręką.
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Wyroby z tworzyw sztucznych HDPE |
| Użycie | Butelka |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-HTF28X34 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 88,2 N (9,0 KG) |
| Ogólny rozmiar | 142*120*6,0 mm |
| Średnia waga | 40,67 g / pc |
| Średnica butelki do stosowania | 28-33 mm |
| Zastosowanie | Trzy butelki |
| Dostosowanie | Przystępne. |
| Kolor | Czerwony, niebieski, żółty, pomarańczowy, biały |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Standardowe opakowanie: 25 sztuk na paczkę, 50 sztuk na paczkę lub paczka luźna w kartonie. 5000 sztuk na karton. Dostępne opakowanie na życzenie.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Spółka specjalizuje się w dostarczaniu różnych jednorazowych elementów zabezpieczających, w tym uszczelnienia kontenerów, uszczelniacze z tworzyw sztucznych, uszczelniacze liczników, naklejki do próżni, wiązania kabli z nylonu, uchwyty butelki i inne akcesoria do logistyki, kontenerów żeglugowych, ładunków lotniczych, bankowości, transportu ropy naftowej i gazu, odzieży,i przemysłu opakowaniowego.
Kim jesteśmy?
Nasze główne rynki obejmują Azję Południowo-Wschodnią (20.00%), Amerykę Północną (20.00%), Europę Północną (15.00%), Amerykę Południową (10.00%), Środkowy Wschód (10.00%),Rynek krajowy (100,00%), Afryka (10,00%) i Oceania (5,00%).
Jak możemy zagwarantować jakość?
Zawsze przed masową produkcją dostarczać próbki przedprodukcyjne; zawsze przed wysyłką przeprowadzać ostateczną inspekcję.
Co możesz kupić od nas?
Plomby zabezpieczające, plomby kontenerowe, uchwyty butelki, nawiasy z nylonu, naklejki na puste.
Dlaczego kupujesz od nas, a nie od innych dostawców?
Specjalizujemy się w produkcji, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, w tym uszczelnień śrubek kontenerowych, uszczelnień kablowych, plastikowych uszczelnień, uszczelnień liczników, nylonowych wiązań kablowych, uchwytów butli,i naklejki z szybkim czasem reakcji i kompleksową obsługą posprzedażną.
Jakie usługi możemy udzielić?
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany rodzaj płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union
Język: angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284