|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Πλαστικό, HDPE | χρήση: | μπουκάλι |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 88,2 N (9,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 142*120*6,0 mm |
| Μέσο Βάρος: | 40,67 g / pc | Διάμετρος φιάλης εφαρμογής: | 28 έως 33 mm |
| Εφαρμογή: | Πάρτε τρία μπουκάλια. | Προσαρμογή: | Δεκτός |
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πορτοκαλί, άσπρο | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Οποιοδήποτε λιμάνι της Κίνας |
| Επισημαίνω: | Συσκευασία 3 τεμαχίων Λαβή Μεταφοράς Μπουκαλιών,Λαβή Μεταφοράς Μπουκαλιών με Στόμιο 28mm |
||
Η λαβή μπουκαλιού από πλαστικό είναι ένα απλό εργαλείο από πλαστικό υλικό HDPE που συμμορφώνεται με το πρότυπο RoHs.Το στόμα της λαβής είναι σχεδιασμένο με δακτυλικά βρόχια κλείδωμα για να εξασφαλίσει το πακέτο παραμένει αρκετά σφιχτό για να μεταφέρεται με γυμνό χέρι.
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό |
| Χρήση | Μπουκάλι |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 88,2 N (9,0 KG) |
| Συνολικό μέγεθος | 142*120*6,0 mm |
| Μέσο βάρος | 40,67 g / pc |
| Διάμετρος φιάλης εφαρμογής | 28 έως 33 mm |
| Εφαρμογή | Πάρτε τρία μπουκάλια. |
| Προσαρμογή | Αποδεκτό |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μπλε, Κίτρινο, Πορτοκαλί, Λευκό |
| Τροποποιημένο | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Τυπική συσκευασία: 25pcs/bundle, 50pcs/bundle, ή χονδρική συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο. 5000pcs ανά χαρτοκιβώτιο. Προσαρμοσμένη συσκευασία διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία ειδικεύεται στην παροχή διαφόρων αντικειμένων προστασίας από απορρίψεις ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων των σφραγίδων εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα κενού, δεσμούς καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα εξαρτήματα για εφοδιαστική, εμπορευματοκιβώτια, αεροπορικό φορτίο, τραπεζικές υπηρεσίες, μεταφορά πετρελαίου και φυσικού αερίου, ένδυση,και συσκευασιών.
Ποιοι είμαστε εμείς;
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, ιδρύθηκε το 2021. Οι κύριες αγορές μας περιλαμβάνουν τη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), τη Βόρεια Αμερική (20.00%), τη Βόρεια Ευρώπη (15.00%), τη Νότια Αμερική (10.00%), τη Μέση Ανατολή (10.00%),Εσωτερική αγορά (100,00%), Αφρική (10,00%) και Ωκεανία (5,00%).
Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Πάντα να παρέχετε δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα να πραγματοποιείτε τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, χειροπέδες μπουκαλιών, δεσμούς καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα κενού.
Γιατί να αγοράσετε από εμάς αντί από άλλους προμηθευτές;
Ειδικευόμαστε στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων βρόγχων δοχείων, σφραγίδων καλωδίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, δεσμών καλωδίων νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,και κενά αυτοκόλλητα με γρήγορους χρόνους απόκρισης και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Τι υπηρεσίες μπορούμε να προσφέρουμε;
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Δαπάνες για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παρακολούθηση των πληρωμών
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284