|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >88,2 N (9,0 KG) | Genel boyut: | 142*120*6,0mm |
| Ortalama Ağırlık: | 4,67 g / adet | Uygulama şişesi çapı: | 28-33mm |
| Başvuru: | Üç Şişe Taşıma | Özelleştirme: | Kabul edilebilir |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Çin'in herhangi bir limanı |
| Vurgulamak: | 3 Paket Şişe Taşıyıcı Yaka,28mm Ağız Şişesi Taşıyıcı Yaka |
||
Plastik şişe sapı, RoHs standardına uygun HDPE plastik malzemeden yapılmış basit bir alettir. Sap ağzı, çıplak elle taşımak için paketin yeterince sıkı kalmasını sağlamak üzere halka şeklinde bir kenetleme ile tasarlanmıştır.
| Öğe | Değer |
|---|---|
| Malzeme | HDPE Plastik |
| Kullanım | Şişe |
| Menşe Yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-HTF28X34 |
| Kopma Mukavemeti | >88.2 N (9.0 KG) |
| Genel Boyut | 142*120*6.0 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.67 g / adet |
| Uygulama Şişe Çapı | 28-33 mm |
| Uygulama | Üç Şişe Taşıma |
| Özelleştirme | Kabul Edilebilir |
| Renk | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz |
| MOQ | 5000 adet |
| HS Kodu | 3926909090 |
Standart paketleme: 25 adet/demet, 50 adet/demet veya kartonda toplu paket. Karton başına 5000 adet. Talep üzerine özelleştirilmiş paketleme mevcuttur.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket, lojistik, nakliye konteynerleri, havayolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrileri için çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri, konteyner mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, geçersiz etiketler, naylon kablo bağları, şişe sapları ve diğer aksesuarların sağlanmasında uzmanlaşmıştır.
Biz kimiz?
Zhejiang, Çin merkezliyiz, 2021'de kurulduk. Ana pazarlarımız Güneydoğu Asya (%20.00), Kuzey Amerika (%20.00), Kuzey Avrupa (%15.00), Güney Amerika (%10.00), Orta Doğu (%10.00), İç Pazar (%10.00), Afrika (%10.00) ve Okyanusya (%5.00) içermektedir.
Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Her zaman seri üretimden önce ön üretim numuneleri sağlayın; Her zaman sevkiyat öncesi son denetim yapın.
Bizden ne satın alabilirsiniz?
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, şişe sapları, naylon kablo bağları, geçersiz etiketler.
Neden diğer tedarikçiler yerine bizden satın almalısınız?
Konteyner cıvata mühürleri, kablo mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları ve geçersiz etiketler dahil olmak üzere güvenlik mühürlerinin üretiminde, özelleştirilmesinde ve tedarikinde hızlı yanıt süreleri ve kapsamlı satış sonrası hizmetlerle uzmanlaştık.
Ne gibi hizmetler sunabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Ekspres Teslimat
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul Edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan Diller: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284