|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 27,0*24,5*20,5 mm | Tworzywo: | Komputer, ABS |
|---|---|---|---|
| Poziom: | Orientacyjna plomba zabezpieczająca | Średnia waga: | 2,22 / 2,13 g / szt. bez drutu |
| Obszar do zaznaczenia: | 27*9,5 mm | Średnica drutu uszczelniającego: | mniej niż 1,8 mm |
| Wydrukować: | Laser | Funkcja: | Widoczne sabotaż |
| Mechanizm: | Drut mocno skręcony | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Plomby zabezpieczające do gazomierzy z możliwością druku laserowego,Plomby zabezpieczające do gazomierzy 27*9 |
||
Plastic Meter Seal jest orientacyjnym rozwiązaniem zabezpieczającym przeznaczonym dla liczników użyteczności publicznej (elektryczności, wody, gazu) i urządzeń przemysłowych.Wyposażone w mechanizm zamknięcia szczelnego i układ zatrzymywania na podstawie kotwiczenia, taka konstrukcja zapewnia ochronę przed naruszeniami, długoterminową trwałość i płynną integrację z inteligentną infrastrukturą pomiarową.
Wykonany z przezroczystego materiału PC lub ABS odpornego na promieniowanie UV, ekstremalne temperatury i korozję chemiczną.Znaczniki pieczęci mogą być drukowane laserowo z nazwą firmy, logo, numer seryjny, kod kreskowy lub kod QR.
Dostępne w różnych kolorach, w tym czerwonym, żółtym, niebieskim, zielonym, czarnym, białym, pomarańczowym i fioletowym.z jednym końcem wstępnie zainstalowanym.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 27.0*24,5*20,5 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-TMS02 |
| Materiał | PC+ABS / ABS |
| Nieruchomości | Środkowa pieczęć bezpieczeństwa |
| Cechy | Skręcanie mocno |
| Średnia waga | 20,22 / 2,13 g na sztukę |
| Prężnica drutu dopasowana | < 1,8 mm |
| Obszar oznaczalny | 27*9,5 mm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy itp. |
| Drukowanie | Laserowe |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Aby lepiej zapewnić bezpieczeństwo towarów, zapewnione zostaną profesjonalne, przyjazne dla środowiska, wygodne i wydajne usługi pakowania.
Miernik wody, elektryczny, gazowy i wszelkie inne urządzenia pomiarowe.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Jesteśmy z siedzibą w Zhejiang w Chinach, począwszy od 2021 roku. Nasza dystrybucja rynku: Rynek krajowy (37,00%), Ameryka Północna (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afryka (10,00%), Azja Południowo-Wschodnia (7,00%),Ameryka Południowa (2.00%), Azja Wschodnia (1.00%), Europa Zachodnia (1.00%), Europa Południowa (1.00%), Ameryka Środkowa (1.00%), Europa Północna (1.00%), Europa Wschodnia (1.00%).
Pieczęcie zabezpieczające, plastikowe uchwyty butelki, nylonowe wiązania kablowe
Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, takich jak uszczelniacze śrub kontenerowych, uszczelniacze kabli, plastikowe uszczelniacze, uszczelniacze liczników, wiązania kabli nylonowych, uchwyty butelki,naklejki z szybką reakcją na potrzeby klienta i usługi posprzedażowe.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284