|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 27.0*24,5*20,5 mm | Υλικό: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Επίπεδο: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | Μέσο Βάρος: | 2.22 / 2.13g /pc χωρίς σύρμα |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 27*9,5 mm | Διάμετρος σφράγισης: | λιγότερο από 1,8 mm |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | χαρακτηριστικό: | Πλαστογράφηση εμφανής |
| Μηχανισμός: | Τρίψιμο καλωδίου σφιχτό | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες ασφαλείας μετρητή αερίου εκτυπώσιμες με λέιζερ,Σφραγίδες ασφαλείας μετρητή αερίου 27*9 |
||
Η πλαστική σφραγίδα μετρητών είναι μια ενδεικτική λύση σφραγίσματος ασφαλείας που έχει σχεδιαστεί για μετρητές κοινής ωφέλειας (ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, φυσικό αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό.Με μηχανισμό κλειδώματος σφιχτό από στροφή και σύστημα συγκράτησης με βάση την άγκυρα, η σχεδίαση αυτή εξασφαλίζει προστασία κατά της παραβίασης, μακροχρόνια αντοχή και απρόσκοπτη ενσωμάτωση στην υποδομή έξυπνης μέτρησης.
Κατασκευασμένο από διαφανή υλικά PC ή ABS με αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, τις ακραίες θερμοκρασίες και τη χημική διάβρωση.Οι ετικέτες σφραγίδας μπορούν να τυπωθούν με λέιζερ με το όνομα της εταιρείας, λογότυπο, σειριακό αριθμό, barcode ή QR code.
Διατίθεται με νάτσες στροφής σε διάφορα χρώματα, συμπεριλαμβανομένου του κόκκινου, κίτρινου, μπλε, πράσινου, μαύρου, λευκού, πορτοκαλί και μωβ.με ένα άκρο προεγκατεστημένο.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 27.0*24,5*20,5 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. |
| Υλικό | PC+ABS / ABS |
| Ιδιοκτησία | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Ειδικότητα | Στροφή σφιχτή |
| Μέσο βάρος | 20,22 / 2,13 g ανά κομμάτι |
| Διαμετρήτης συρματόσχοινου | < 1,8 mm |
| Ετικέτες | 27*9,5 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί κλπ. |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Για την καλύτερη εξασφάλιση της ασφάλειας των εμπορευμάτων σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
Μετρητής νερού, μετρητή ηλεκτρικού ρεύματος, μετρητή αερίου και κάθε άλλο εξοπλισμό μέτρησης.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, από το 2021. Η διανομή της αγοράς μας: Εσωτερική αγορά (37.00%), Βόρεια Αμερική (22.00%), Μέση Ανατολή (16.00%), Αφρική (10.00%), Νοτιοανατολική Ασία (7.00%),Νότια Αμερική (2.00%), Ανατολική Ασία (1.00%), Δυτική Ευρώπη (1.00%), Νότια Ευρώπη (1.00%), Κεντρική Αμερική (1.00%), Βόρεια Ευρώπη (1.00%), Ανατολική Ευρώπη (1.00%). Συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284